Obserwuj w Google News

Z Galerii Sław do więzienia? Legendarnej zawodniczce grozi do 25 lat więzienia

2 min. czytania
15.11.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Tammy Lynn Sytch, znana jako Sunny, najbliższe 25 lat może spędzić w więzieniu. Wprowadzona do Galerii Sław WWE zawodniczka odpowie za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i jazdę pod wpływem alkoholu. W przeszłości była wielokrotnie karana.

Sunny
fot. YouTube/screen

Tammy Lynn Sytch jest jedną z legend WWE, najpopularniejszej organizacji wrestlingu w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku 50-letnia dziś Sunny została nawet wprowadzona do Galerii Sław. Amerykanka nie unikała jednak skandali i zatargów z prawem. Wreszcie popadła w bardzo poważne tarapaty.

Latem ubiegłego roku na Florydzie Tamara spowodowała wypadek, w którym zginął 75-letni mężczyzna. Jadąca z ogromną prędkością zapaśniczka wjechała w tył stojącego na światłach samochodu, a ten uderzył w kolejny. Poszkodowany emeryt zmarł w szpitalu.

Sunny może trafić do więzienia

Sytch prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Miała aż 2,8 promila w wydychanym powietrzu, podczas gdy na Florydzie dozwolony limit wynosi 0,8 promila. Nie miała też ważnego prawa jazdy.

Sunny początkowo nie przyznawała się do stawianych jej zarzutów. Wkrótce jednak zmieniła zdanie i będzie odpowiadać za zabójstwo pod wpływem alkoholu, spowodowanie śmierci podczas prowadzenia pojazdu bez prawa jazdy, cztery przypadki jazdy pod wpływem alkoholu, które spowodowały obrażenia oraz trzy przypadki jazdy pod wpływem alkoholu, powodując uszkodzenie mienia. Grozi jej do 25 lat pozbawienia wolności.

Sytch działała w warunkach recydywy. W 2012 roku trafiła do więzienia na 114 dni za pięciokrotne zatrzymanie w ciągu miesiąca. Była też karana za jazdę po wpływem alkoholu i bez prawa jazdy, uszkodzenie mienia, liczne kraksy, wypadki i potrącenia. W New Jersey zdarzyło jej się jechać pod prąd.

Źródło: RadioZET/The Sun

Nie przegap