,

PŚ w Wiśle: Transmisja w TV - gdzie obejrzeć?

Dominik Gołdyn
13.01.2017 01:00

Puchar Świata w Wiśle. Czas na pierwszy z czterech polskich konkursów skoków narciarskich w sezonie 2016/2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV.

Kamil Stoch Wisła Malinka
fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

 

We wczorajszych kwalifikacjach reprezentacja Polski z racji bycia organizatorem imprezy mogła wystawić dwunastu zawodników w ramach tzw. grupy krajowej. Do konkursu zdołało awansować zaledwie siedmiu reprezentantów. To najsłabszy wynik jeśli chodzi o konkursy rozgrywane w Wiśle i Zakopanem od wielu lat. Kwalifikacyjnego sita nie przebrnęli Krzysztof Biegun, Jakub Wolny, Bartłomiej Kłusek, Klemens Murańka oraz Krzysztof Miętus.

Zobacz również: Piotr Żyła najpopularniejszym skoczkiem świata

Najlepszym z biało-czerwonych był w kwalifikacjach Dawid Kubacki, który po skoku na odległość 133,5 metra zajął 4. miejsce. Oprócz niego w konkursie na skoczni im. Adama Małysza zobaczymy: Stefana Hulę, Aleksandra Zniszczoła, Jana Ziobrę, Piotra Żyłę, Macieja Kota i Kamila Stocha.

Transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Malince na żywo w sobotę 14. stycznia od godziny 15:50 na kanale TVP1 oraz od 15:45 w EUROSPORT1.

RadioZET.pl/DG