,

Polska - Rosja: Kluczowy mecz Polaków na MŚ - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
16.01.2017 12:38

Polska - Rosja na MŚ piłkarzy ręcznych 2017. Przed nami niezwykle ważne spotkanie biało-czerwonych na mundialu we Francji. Porażka może przekreślić nasze szanse na awans do kolejnej rundy. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska - Rosja na żywo w TV i ONLINE.

piłka ręczna
fot. PAP

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podopieczni Tałanta Dujszebajewa póki co nie mogą zaliczyć tego turnieju do udanych. Przegrali dwa pierwsze mecze i mocno skomplikowali swoją sytuację w grupie. Na otwarcie ulegli Norwegii 20:22, a następnie przegrali z Brazylią 24:28.

Rosjanie mają na koncie zwycięstwo i porażkę. Ograli Japończyków aż 39:29, następnie polegli jednak w starciu z Norwegią 24:28.

Biało-czerwoni w kolejnych meczach zagrają z najsłabszą w stawce Japonią i najsilniejszą Francją. Awans do kolejnej fazy wywalczą 4 najlepsze spośród 6 zespołów w grupie.

Mecz Polska - Rosja na żywo w MŚ piłkarzy ręcznych 2017 rozpocznie się w poniedziałek o godz. 20.45. Transmisja na żywo w TVP2, TVP Sport i online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl! Kiedy kolejne mecze? Sprawdź nasz program TV.

RadioZET.pl/AN