,

Polska - Brazylia: O pierwsze punkty MŚ - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
13.01.2017 01:50

Polska - Brazylia w MŚ w piłce ręcznej 2017! Czas na drugi mecz biało-czerwonych na turnieju we Francji. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo w TV i ONLINE.

piłka ręczna
fot. PAP

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

 

Obie ekipy nie rozpoczęły dobrze tego mundialu. Polacy przegrali z Norwegią 20:22, natomiast Brazylia uległa Francji aż 16:31. Aby myśleć o awansie do 1/8 finału biało-czerwoni powinni więc myśleć tylko o zwycięstwie. Ewentualna porażka mocno skomplikuje ich sytuację.

Awans do fazy pucharowej wywalczą cztery najlepsze ekipy. Polacy, oprócz wspomnianych już Norwegii i Brazylii, zagrają w grupie z Rosją, Japonią i Francją.

Podopieczni Tałanta Dujszebajewa grają we Francji w mocno osłabionym składzie. Z powodu kontuzji brakuje w kadrze m.in. Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Michała Jureckiego czy Piotra Wyszomirskiego.

Mecz Polska - Brazylia w MŚ piłkarzy ręcznych 2017 rozpocznie się w sobotę o godz. 14.45. Transmisja na żywo w TVP2, TVP Sport i online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl! Kiedy kolejne mecze? Sprawdź nasz program TV.

RadioZET.pl/AN