Zamknij

Michael Schumacher obchodzi 53. urodziny. Poruszający wpis jego syna Micka

03.01.2022 22:00

Michael Schumacher, siedmiokrotny mistrza świata Formuły 1, w poniedziałek 3 stycznia obchodzi 53. urodziny. Jego syn Mick, również kierowca królowej motorsportu, na Instagramie zamieścił poruszający wpis i opublikował wzruszające zdjęcie z ojcem.

Michael Schumacher obchodzi 53. urodziny
fot. Mondadori Portfolio/Sipa USA/East News

Michael Schumacher wraz z Lewisem Hamiltonem jest rekordzistą po względem liczby tytułów mistrza świata Formuły 1. Życie słynnego Niemca wywróciło się jednak do góry nogami 29 grudnia 2013 roku, gdy uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas jazdy na nartach w alpejskim kurorcie Meribel. Od tego czasu rodzina i przyjaciele nie udzielają żadnych informacji na temat stanu zdrowia "Schumiego", a wszelkie plotki natychmiast stają się przedmiotem pozwu sądowego.

Kierowca zdążył zaszczepić miłość do bolidów swojemu synowi Mickowi. 22-latek broni barw Haasa, ale sezon 2021 zakończył bez zdobyczy punktowej. Najbliżej osiągnięcia tego celu był na Hungaroringu w Grand Prix Węgier, gdy finiszował na 12. pozycji.

Wpis Micka na urodziny Michaela Schumachera [ZDJĘCIE]

3 stycznia Michael Schumacher obchodzi urodziny, w tym roku już 53. Z tej okazji Mick zdecydował się na osobisty wpis, do którego dołączył zdjęcie sprzed lat.

"Takie dni były ważne dla mojej rosnącej pasji do motorsportu i wpływają na nią do dziś. Jestem wdzięczny za wszystkie doświadczenia, które mi przekazałeś. Cieszę się, że w przyszłości będę tworzyć nowe" - napisał syn legendy F1.

W dniu wypadku ojca Mick miał 14 lat.

loader

RadioZET.pl/WP Sportowe Fakty