Obserwuj w Google News

Polska mistrzyni znów szokuje. Zasłoniła swoje wdzięki pasem mistrzowskim

1 min. czytania
15.03.2023 19:27
Zareaguj Reakcja

Ewa Brodnicka uwielbia zaskakiwać i szokować swoich fanów. Była mistrzyni świata i Europy w boksie w mediach społecznościowych opublikowała odważne zdjęcie, które podzieliło kibiców. 39-latka pozowała całkowicie nago, a swoje wdzięki zasłoniła jedynie pasem mistrzowskim.

Ewa Brodnicka
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Ewa Brodnicka jako jedyna reprezentantka Polski może pochwalić się tytułem pięściarskiej mistrzyni świata federacji WBO. Zdobyła go 13 maja 2017 roku, wtedy jeszcze tymczasowo, po zwycięstwie na punkty z Bośniaczką Irmą Adler. Tytuł straciła dopiero trzy lata później, gdy nie zmieściła się w limicie wagowym na starcie z Amerykanką Mikaelą Mayer.

Ostatnio zawodniczkę z Nowego Dworu Mazowieckiego mogliśmy oglądać we freakowej organizacji MMA - HIGH League. W debiucie nieoczekiwanie przegrała z Anielą "Lil Masti" Bogusz, a później po pełnej kontrowersji decyzji pokonała partnerkę Artura Szpilki, Kamilę Wybrańczyk.

Redakcja poleca

Ewa Brodnicka nago, ubrana jedynie w pas - zdjęcie

Brodnicka, którą na Instagramie obserwuje ok. 103 tys. osób, uwielbia szokować. Wielokrotnie na ceremonię ważenia wychodziła w samej bieliźnie, w zmyślnych strojach, całowała swoje przeciwniczki, prowokowała. Ostatnio znów zszokowała swoich fanów, prezentując się niemal całkowicie nago. Swoje wdzięki zasłoniła jedynie... pasem mistrzowskim federacji WBO.

Jej fotografia podzieliła fanów. Jedni chwalili za odwagę, bycie sobą i konsekwencję, inni zaś krytykowali za ośmieszanie tej dyscypliny sportu. "Ja bym to nazwał brakiem szacunku do tego sportu", "Co się dzieje z tymi kobietami? Zero klasy", "Naprawdę trzeba się podpierać golizną i reklamowaniem majtek, będąc mistrzynią? Słabo" - czytamy.

RadioZET.pl