Obserwuj w Google News

Bartosz Zmarzlik wziął ślub. Mistrz świata powiedział sakramentalne "tak"

1 min. czytania
19.11.2022 10:48
Zareaguj Reakcja

Bartosz Zmarzlik poślubił swoją wieloletnią partnerkę Sandrę Grochowską. Ślub trzykrotnego żużlowego mistrza świata odbył się w piątek 18 listopada w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi w Barlinku.

Bartosz Zmarzlik poślubił swoją partnerkę
fot. Bartosz Zmarzlik/instargam screen

Bartosz Zmarzlik są parą od ponad dekady. W lipcu tego roku świętowali 11. rocznicę związku, a cztery miesiące później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Przypomnijmy, że Zmarzlik oświadczył się Sandrze Grochowskiej w 2019 roku w czasie wakacji w Dubaju.

Bartosz Zmarzlik już po ślubie

Z początku para miała pobrać się w kolejnym roku, ale ich plany uległy zmianom. Najpierw z powodu pandemii koronawirusa, a potem ze względu na narodziny ich synka Antosia.

Redakcja poleca

"Przed Wami Państwo Sandra i Bartosz Zmarzlik" - napisał dumny żużlowiec w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie ze ślubu. Post skomentowali m.in. kierowca Jakub Przygoński, koszykarz Marcin Gortat, czy oficjalny profil Speedway Ekstraligi.

Żona Bartosza Zmarzlika od czterech lat prowadzi własną działalność. Jest właścicielką salonu kosmetycznego w Gorzowie Wielkopolskim.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

RadioZET.pl