,

Zofia Klepacka nie odpuszcza w kwestii karty LGBT: "Może nam podskoczyć" [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
04.04.2019 18:11

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska w Londynie w windsurfingu, opublikowała kolejne nagranie krytykujące założenia karty LGBT. - Pamiętajcie o trzech wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - mówi zawodniczka.

Zofia Klepacka
fot. AP/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Mówię kategorycznie nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się... Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje? - pisała Klepacka w lutym. Od tamtego czasu stała się jednym z autorytetów prawej strony sceny politycznej oraz wrogiem publicznym numer jeden środowisk liberalnych.

Po głośnej krytyce m.in. swojej koleżanki z kadry Jolanty Ogar, która jest lesbijką, medalistka olimpijska w Londynu wyjaśniła, że nic nie ma do osób o odmiennej orientacji seksualnej, ale jest przeciwna "przywilejom wynikającym z przynależności do LGBT". W środę jeszcze raz powróciła do tematu karty LGBT.

Klepacka: "LGBT może nam naskoczyć"

- Siemanko wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować, którzy pisali do world sailingu, aby mnie zdyskredytować – no sorry, nie udało wam się tego zrobić. Ale zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy się dowiedzieli o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół i indoktrynować nasze dzieci. My jako rodzice nie pozwolimy na to. Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię - mówi Klepacka na nagraniu opublikowanym na Facebooku.

- Chcę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zauważyli co się dzieje. Kibicom, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję, wszystkim stowarzyszeniom, które kategorycznie mówią nie dla karty LGBT. Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć - dodaje.

Karta LGBT Plus - czym jest?

Karta LGBT Plus w lutym została podpisana przez prezydenta m. st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Zakłada m.in. reaktywację hostelu interwencyjnego dla osób LGBT+ będących w trudnej sytuacji życiowej oraz - co budzi największe kontrowersje - wprowadzenie do szkół edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej.

ZOBACZ TAKŻE: Karta LGBT Plus w Warszawie-  treść deklaracji [DOKUMENT, POSTULATY]

RadioZET.pl/KS

Logo radiozet Dzieje się