Zamknij
Anna i Robert Lewandowscy
  • lewandowski
  • kurek
  • piątek
  • 10 Zobacz
fot. Anna Lewandowska/Instagram screen

Sportowcy powitali Nowy 2022 Rok. W mediach społecznosciowych nie zabrakło ich sylwestrowych zdjęć. Jak bawił się Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Bartosz Kurek czy Piotr Zieliński? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Anna i Robert Lewandowscy od kilku dni przebywają w Dubaju, gdzie na tamtejszej gali napastnik Bayernu odebrał dwie statuetki. Piłkarz wybrał się tam z najbliższymi m.in. z siostrą Mileną i we wspólnym gronie powitali Nowy 2022 Rok w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Z kolei Grzegorz Krychowiak postanowił udać się na Hawaje. Reprezentant Polski uwielbia podróżować, dlatego postanowił spędzić Sylwestra również w nieco cieplejszym klimacie.

Tak polscy sportowcy przywitali 2022 rok

W związku z pandemią koronawirusa lub po prostu brakiem chęci wyjścia z domu, w czterech ścianach 2022 rok przywitali m.in. Piotr Zieliński, czy Radosław Majdan. Zawodnik Napoli świętował ten dzień z żoną i synkiem razem ze swoimi znajomymi. Natomiast na Sylwestra we dwoje zdecydował się były bramkarz Pogoni Szczecin razem ze swoją żoną.

Podobnego Sylwestra w domowym zaciszu spędzili także siatkarze: Andrzej Wrona, który Nowy Rok przywitał razem z Damianem Wojtaszkiem oraz Zbigniew Bartman z Zuzanną Górecką.

Zapoznaj się z całą naszą galerią i sprawdź, jak sportowcy spędzili tegorocznego Sylwestra.

RadioZET.pl