Obserwuj w Google News

Tylko dwa punkty Sochana. Czwarta z rzędu porażka San Antonio Spurs

1 min. czytania
08.11.2022 09:26
Zareaguj Reakcja

Jeremy Sochan zdobył tylko dwa punkty, a jego San Antonio Spurs doznało czwartej porażki z rzędu. "Ostrogi" przegrały z Denver Nuggets 109:115.

Jeremy Sochan
fot. David Zalubowski/Associated Press/East News

Jeremy Sochan wyszedł na parkiet w podstawowej piątce San Antonio Spurs. Grał przez 28 minut, trafił jeden z czterech rzutów z gry, m.in. dwukrotnie pudłując zza linii 6,75 m. Tradycyjnie skupiony na defensywie reprezentant Polski miał cztery zbiórki, dwa przechwyty i jeden blok, a jego statystyki uzupełniły dwie asysty.

Spurs stoczyli wyrównany pojedynek z mającą wyższe aspiracje drużyną z Denver, która z bilansem siedmiu zwycięstw i trzech porażek jest trzecia w Konferencji Zachodniej. Gospodarze jeszcze cztery minuty przed końcem gry prowadzili 105:104, ale wtedy moment dekoncentracji kosztował ich stratę siedmiu punktów z rzędu i losów meczu nie udało się już odwrócić, choć przez moment zbliżyli się na dwa punkty.

Redakcja poleca

Porażka Spurs z Nuggets

Keldon Johnson zdobył 30 punktów dla Spurs, a Tre Jones dodał 20 i dziewięć zbiórek. Zespół trenera Gregga Popovicha po czwartej z rzędu porażce z bilansem 5-6 jest 10. na Zachodzie.

26 punktów i 10 zbiórek to dorobek najskuteczniejszego w barwach Nuggets serbskiego środkowego Nikoli Jokicia.

RadioZET.pl