Obserwuj w Google News

Chwile grozy w Sankt Petersburgu. Rosyjski mistrz uderzył o lód [WIDEO]

1 min. czytania
17.04.2022 11:10
Zareaguj Reakcja

Podczas pokazowej gali organizowanej przez Jewgienija Pluszczenkę w Sankt Petersburgu widownia przeżyła chwile grozy. 18-letni Jewgienij Siemienienko miał bowiem poważny upadek w trakcie swojego występu. Rosyjski łyżwiarz opuścił taflę na noszach.

Jewgienij Siemienienko
fot. Youtube screen/Кваксель

Jewgienij Pluszczenko podróżuje po całej Rosji ze swoimi pokazami mistrzów łyżwiarstwa figurowego. W trakcie gali w Sankt Petersburgu doszło do groźnego zdarzenia. 18-letni Rosjanin Jewgienij Siemienienko podczas swojej próby niebezpiecznie upadł.

Łyżwiarz starał się wykonać poczwórny skok i właśnie wtedy momentalnie padł na taflę lodu. Dwa razy próbował się z niej podnieść, jednak bezskutecznie. Gdy wreszcie udało mu się wstać, ponownie się przewrócił, a chwilę potem, gdy starał się kontynuować swój występ, wpadł w trybuny.

Redakcja poleca

Niebezpieczny upadek Siemienienko [WIDEO]

Zachowanie zawodnika zaniepokoiło publiczność. Na szczęście chwilę potem do łyżwiarza podbiegli ratownicy medyczni. Rosjanin na noszach opuścił taflę, przy olbrzymich brawach publiczności.

Jewgienij Siemienienko zajął ósme miejsce podczas ostatnich igrzysk olimpijskich w Pekinie. Rok temu został mistrzem Rosji juniorów.

RadioZET.pl/Agnieszka Musiał