Zamknij

Pokazały piersi podczas meczu. Dostały dożywotni zakaz stadionowy [WIDEO i FOTO +18]

29.10.2019 16:00

Dwie modelki - Julia Rose i Lauren Summer - dostały dożywotni zakaz stadionowy od władz amerykańskiej ligi baseballu (MLB). Powodem takiej decyzji nie były burdy, które wywołały czy wniesiona na trybuny pirotechnika, a... zaprezentowanie swoich piersi.

Julia Rose i Lauren Summer
fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Rose i Summer postanowiły rozproszyć miotacza drużyny Houston Astros. Celowo wybrały moment, w którym ustawione za plecami zawodnika kamery pokazują część trybun. Wtedy podciągnęły koszulki i pokazały wszystkim swoje piersi. Oczywiście jednocześnie była to promocja ich  projektu. Na YouTubie opublikowały również 12-minutowe wideo z przygotowań do "przedsięwzięcia".

Ich wybryk nie umknął uwadze władzom MLB, które nałożyły na nie dożywotni zakaz stadionowy. W komunikacie napisano, że "naruszyły zasady postępowania fanów". Dokument podpisał wiceprezydent ligi David L. Thomas.

"Wiedziałyśmy, że dostaniemy zakazy. List od MLB jest prawdziwy i tak, zrobiłabym to jeszcze raz. Wspierajcie nasz projekt, a my cały dochód przekażemy kobietom na walkę z rakiem" - napisała Lauren Summer. Przeprosiła również miotacza Houston Gerrita Cole'a.

RadioZET.pl/Twitter