Obserwuj w Google News

Nie żyje wicemistrz Polski. Zmarł w wieku 25 lat

Maciej Walasek
1 min. czytania
08.09.2022 17:41
Zareaguj Reakcja

Karol "Konektiv" Wojciechowski nie żyje. Polska gwiazda e-sportu zmarła w wieku 25 lat. Z początku występował jako zawodnik e-sportowy, ale później pełnił funkcję trenera w drugiej dywizji Ultraligi Internaziomali.

Karol "Konektiv" Wojciechowski nie żyje
fot. Liga Akademicka/Instagram screen

O śmierci Karola "Konektiva" Wojciechowskiego poinformowała lokalna parafia w Maksymilianowie.

"Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności śp. Karola Wojciechowskiego – lat 25. Polećmy Jego duszę miłosierdziu Bożemu" - czytamy.

Karol "Konektiv" Wojciechowski nie żyje

Nie podano informacji o przyczynach zgonu. Karola Wojciechowskiego pożegnali koledzy z e-sportu.

"Dowiedziałem się o śmierci Karola wczoraj rano, nie wierzyłem w to, byłem załamany. Karol był fantastycznym człowiekiem, świetnym teammatem, najzabawniejszą osobą, którą kiedykolwiek poznałem" - napisał Gaweł "Kasthelan" Paprzycki.

"Od wczoraj mocno przybity chodzę. Byłem z Karolem w wielu drużynach i mogę tylko powiedzieć, że jako zawodnik i człowiek był jednym z najfajniejszych z tego środowiska. Potrafił też pogodzić to z nauką na uczelni. Bardzo inteligentny i zabawny facet, którego będzie brakować" - dodał Fryderyk "Veggie" Kozioł.

Jak przekazał serwis cybersport.pl Karol "Konektiv" Wojciechowski od lat walczył o najwyższe tytuły w League of Legends, zdobywając mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej czy wicemistrzostwo ESL Mistrzostw Polski.

RadioZET.pl