,

Krzysztof Stanowski wygrał licytację kurtki Marcina Najmana

18.01.2021 20:45

Krzysztof Stanowski dzięki zrzutce internautów wygrał licytację kurtki Marcina Najmana. Wcześniej pięściarz przekazał ją na aukcję WOŚP.

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman
fot. kadr z wideo, TRICOLORS/East News

Kurtka Marcina Najmana zyskała ogromną popularność w sieci po sytuacji z Krzysztofem Stanowskim. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku dziennikarz umówił się z pięściarzem na bokserski sparing przed budynkiem Rakowa Częstochowa. 41-latek czekał na Stanowskiego, ale ten nie pojawił się w umówionym miejscu. Zdjęcia czekającego Najmana w niebieskiej kurtce obiegły sieć, a jego strój zyskał ogromną popularność.

Ostatecznie zawodnik MMA postanowił oddać kurtkę na aukcję 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Błyskawicznie stała się hitem na licytacji, a jej kwota przewyższyła sumę koszulki Roberta Lewandowskiego.

Krzysztof Stanowski wygrał słynną kurtkę Marcina Najmana

W związku z dużym zainteresowaniem kurtką Marcin Najman ogłosił, że osobiście wręczy ją zwycięzcy licytacji. Z kolei Krzysztof Stanowski zorganizował zbiórkę pieniędzy, żeby podjąć walkę na aukcji. Finalnie cel został osiągnięty i dziennikarz wygrał licytację, informując o tym na Twitterze.

loader

 

Bez tytułu
fot. Twitter

- Myślę, że można podczas WOŚP w szczytnym celu przed kamerami zakończyć tę dramę. Byle przekazanie było w Warszawie – pisał wcześniej Stanowski.

Czy to oznacza, że w czasie przekazania kurtki, konflikt między panami zostanie zażegnany?

RadioZET.pl