,

Wrzaski i petardy na osiedlu. Tak Klepacka świętowała Wielkanoc [WIDEO]

12.04.2020 14:43

Wrzaski i petardy przed domowym osiedlem - tak mistrzyni świata w windsurfingu Zofia Klepacka świętowała Wielkanoc. "Wstawajcie! Jezus zmartwychwstał!" - krzyczała Polka. Zobacz WIDEO tych kuriozalnych scen!

Zofia Klepacka
fot. Facebook/Zofia Klepacka/Screen
loader

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zofia Klepacka opublikowała wspomniane nagranie na swoim profilu na Facebooku. Mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w windsurfingu rozpoczęła dzień Wielkiej Nocy od nietypowych czynności. W porannych godzinach wyszła przed dom, odpaliła petardy i zaczęła budzić sąsiadów wystrzałami oraz wrzaskami: "Wstawajcie! Jezus zmartwychstwał!" - krzyczała Polka.

Klepacka budziła sąsiadów petardami. "Wstawajcie! Jezus zmartwychwstał!" [WIDEO]

Filmik Klepackiej szybko obiegł sieć i, jak nie trudno się domyślić, nie spotkał się z przychylną oceną obserwujących jej profil. W wielu komentarzach posypały się nawet obraźliwe słowa. "Czas się leczyć. Jeśli jeszcze nie jest za późno..." - brzmi tylko jeden z wielu hejtujących komentarzy.

Zofia Klepacka znana jest z tego, że nie kryje się ze swoją wiarą. Niestety, nierzadko atakuje przy tym inne światopoglądy czy środowiska. Ostatnio głośno było chociażby o jej krytyce pod adresem powstańców warszawskich, którzy stanęli w obronie mniejszości seksualnych.

Polska windsurferka prócz mistrzostwa i dwóch wicemistrzostw świata ma na koncie jeszcze brązowy medal igrzysk olimpijskich. W Europie trzykrotnie była najlepsza, raz sięgnęła po srebro i również trzy razy - po brąz.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Facebook/Zofia Klepacka