Zamknij
Anita Włodarczyk
  • Maria Andrejczyk (2)
  • Patryk Dobek
  • Paweł Fajdek
  • 12 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Gala Mistrzów Sportu 2022 - GALERIA: Już dziś poznamy najlepszego polskiego sportowca w 2021 roku. Polscy sportowcy również na czerwonym dywanie prezentowali się znakomicie. Zobacz galerię i obejrzyj zdjęcia polskich sportowców z Gali Mistrzów Sportu 2022!

Gala Mistrzów Sportu co roku dostarcza polskim kibicom wiele emocji. Widzowie z zapartym tchem najpierw głosują, a potem siadają przed telewizorami, by dowiedzieć się, które miejsce zajmie ich ulubieniec.

Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Polski organizowany jest już po raz 87. Rekordzistką pod względem zwycięstw w tym konkursie jest biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk, która aż pięć razy uzyskiwała największe poparcie kibiców. Po cztery razy wygrywali Irena Szewińska, Stanisław Walasiewicz i Adam Małysz. Z obecnie nominowanych najwięcej sukcesów na koncie mają Robert Lewandowski i Kamil Stoch - po dwa.

Gala Mistrzów Sportu 2022 - GALERIA: Tak prezentowali się polscy sportowcy

Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że polscy sportowcy prezentowali się na czerwonym dywanie znakomicie. Poniżej galeria zdjęć z gali: