Obserwuj w Google News

Policja udostępniła film z zatrzymania Tigera Woodsa [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
1 min. czytania
01.06.2017 17:27
Zareaguj Reakcja

Odpowiada półsłówkami, nie potrafi przejść po linii, ma zamknięte oczy, a na koniec zostaje zakuty w kajdanki - tak w skrócie wyglądało zatrzymanie jednego z najlepszych golfistów w historii, Tigera Woodsa.

Tiger Woods
fot. Twitter

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Woods został zatrzymany na Florydzie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na kilka godzin trafił do aresztu, ale - wbrew wcześniejszym doniesieniom - nie za prowadzenie pod wpływem alkoholu bądź narkotyków. Jak później tłumaczył, była to niespodziewana reakcja na leki. Te wyjaśnienia potwierdza również nagranie, które trafiło do sieci.

Tiger Woods w momencie zatrzymania spał za kierownicą. Nie był pijany

Wygląda, jakby spał

Widać na nim przebieg zatrzymania golfisty. Funkcjonariusze pytają m.in. o to, czy Amerykanin wie, dokąd jedzie. Ten mówi tylko: "nie". Taka sama odpowiedź pada na pytania o zażywanie narkotyków bądź spożywanie alkoholu. Woods potwierdza dopiero wtedy, gdy policjant zagadnął o leki.

W dalszej fazie Amerykanin poproszony jest m.in. o wyrecytowanie alfabetu oraz przejście po ciągłej linii. Obie czynności sprawiły Woodsowi ogromne problemy. Nie reagował też na światło, choć policjant świecił mu latarką prosto w oczy. W ogóle wyglądał tak, jakby spał [śpiącego w samochodzie na poboczu autostrady go znaleziono - przyp. red.].

Po oblaniu wszystkich testów 41-latek został zakuty w kajdanki i odprowadzony do radiowozu.

Po całym zajściu Woods wydał oświadczenie, przeprosił za swoje zachowanie i zapowiedział, że podobne sytuacje już się nigdy nie powtórzą.

RadioZET.pl/TVN24/USA Today/KS