Obserwuj w Google News

Mistrzyni świata sprzedaje pikantne zdjęcia. Chce zarobić na igrzyska

2 min. czytania
30.09.2022 20:34
Zareaguj Reakcja

Elise Christie, trzykrotna mistrzyni świata i była rekordzistka globu, sprzedaje swoje pikantne zdjęcia, by w ten sposób uzyskać pieniądze na przygotowania do zimowych igrzysk olimpijskich w Cortinie d'Ampezzo w 2026 roku.

Elise Christie
fot. AP/EAST NEWS

Elise Christie jest jedną z ikonicznych postaci w short-tracku. Medale najważniejszych imprez zdobywała na wszystkich dystansach, a w 2016 roku w Salt Lake City poprawiła rekord świata na 500 m. Na swoim koncie ma po trzy złote krążki z mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Jest też trzykrotną olimpijką, ale zimowe igrzyska w Pekinie straciła z powodu kontuzji więzadła w kostce. Z tego względu już w ubiegłym roku postanowiła zakończyć sportową karierę.

Jak mówiła w rozmowie z BBC, oglądanie w telewizji zmagań w chińskiej stolicy na nowo rozpaliło w niej chęć startów. Aktualnie nie jest jednak objęta centralnym szkoleniem i nie ma środków finansowych, które pozwoliłyby jej na czteroletni okres przygotowawczy. Wpadła więc na pomysł, by w inny sposób zarobić pieniądze na treningi.

Redakcja poleca

Elise Christie na portalu na dorosłych

32-letnia reprezentantka Wielkiej Brytanii w ostatnim okresie roznosiła pizzę i pracowała w rodzinnej firmie. Założyła też profil na jednym z serwisów dla dorosłych, w którym publikuje swoje pikantne zdjęcia. W ramach miesięcznego dostępu, który kosztuje 11 funtów, subskrybenci mogą przeglądać jej odważne fotografie bez ograniczeń.

- Chcę zdobyć medal olimpijski. Wiem, że jeszcze za cztery lata będę w stanie to zrobić. Jest trudno, bo w tej chwili nie mam wsparcia - mówiła, cytowana przez "The Sun".

RadioZET.pl/The Su/BBC