Zamknij

Dramat na stadionie. Matka z dzieckiem spadli z trybuny na wysokości 6. piętra

30.09.2021 18:32

Dramat na stadionie w San Diego podczas meczu baseballowego pomiędzy San Diego Padres a Atalantą Braves. Matka z dzieckiem spadli z trybuny znajdującej się na wysokości szóstego piętra i zginęli na miejscu. Świadkowie byli przerażeni.

Petco Park
fot. Shutterstock
  1. Dramat na stadionie. Matka z dzieckiem spadli z wysokości 6. piętra
  2. Fani Padres przerażeni po tragicznym wypadku na Petco Park. "Siedzę i płaczę"

O tragicznym wypadku na stadionie Petco Park poinformował we wtorek angielski "The Mirror". Okoliczności całego zdarzenia są bardzo tajemnicze.

Do śmierci matki i jej syna doszło podczas meczu baseballowego San Diego Padres przeciwko Atalancie Braves. Kobieta wraz ze swoim dzieckiem spadli z trybuny znajdującej się na wysokości szóstego piętra. Zostali przetransportowani do szpitala, ale jeszcze tego samego dnia zmarli.

Dramat na stadionie. Matka z dzieckiem spadli z wysokości 6. piętra

Tuż przed upadkiem matka była widziana z synem w jednej z restauracji na terenie stadionu.

Co najdziwniejsze, wciąż nie wiadomo, co było przyczyną i jak dokładnie doszło do wypadku. Śledztwo prowadzi miejscowa policja, która wciąż jest na etapie poszukiwania świadków zdarzenia.

Fani Padres przerażeni po tragicznym wypadku na Petco Park. "Siedzę i płaczę"

Mimo tragedii mecz Padres z Braves został dokończony. Zespół z San Diego wygrał 4:3, ale fani, którzy byli na stadionie, nie potrafili w pełni skupić się na spotkaniu.

"Siedzę na swoim miejscu i płaczę", "Czy to, co dzieje się na boisku, ma jakiekolwiek znaczenie, biorąc pod uwagę, co zaszło na stadionie?" - pisali zrozpaczeni fani na Twitterze.

RadioZET.pl/The Mirror