Zamknij

Tokio 2020: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać igrzyska w TV na żywo?

21.07.2021 19:51
Tokio 2020
fot. CHARLY TRIBALLEAU/AFP/East News

Tokio 2020 - TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć igrzyska olimpijskie w Tokio w telewizji? Na jakich kanałach oglądać starty Polaków w Tokio 2020? Kibice liczą na wiele medali biało-czerwonych w Japonii. Sprawdź transmisję TV z IO w Tokio 2020 i zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

Tokio 2020 - TRANSMISJA TV igrzysk olimpijskich. To będzie już XXXII edycja letnich IO w historii, ale żadna z imprez czterolecia nie wywołała jeszcze tylu emocji wśród kibiców przed ceremonią otwarcia. Wszystko za sprawą koronawirusa, który w zeszłym roku spacyfikował igrzyska olimpijskie, przez co Tokio 2020 odbędzie się z rocznym opóźnieniem.

Dodatkowym ciosem dla kibiców była informacja, która pojawiła się na niecałe trzy tygodnie przed, gdzie poinformowano, że IO 2020 odbędą się bez udziału kibiców. Innym elementem, który odczują polscy fani, jest strefa czasowa, którą z pewnością odczują. Między Japonią a Polską jest siedem godzin różnicy, ale dla prawdziwych miłośników sportu nie powinno być to przeszkodą do śledzenia transmisji Tokio 2020.

Tokio 2020: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać igrzyska olimpijskie?

Tokio 2020: Kiedy i o której startują Polacy? TERMINARZ i PROGRAM IO w Tokio 

Na igrzyskach olimpijskich w Tokio zaplanowano dokładnie 339 konkurencji w 37 dyscyplinach, z czego z 28 z nich zobaczymy reprezentantów Polski, którzy będą chcieli sięgnąć szczytu i zdobyć upragniony olimpijski medal. W sumie do Japonii wyleciało ponad 200 biało-czerwonych. Gdzie obejrzeć starty Polaków w Tokio 2020 w TV i online?

Tradycyjnie prawa transmisji do Tokio 2020 będzie miała Telewizja Polska, ale również i Eurosport. Dzięki temu wszystkie występy Polaków będzie można oglądać w telewizji oraz online w internecie.

Igrzyska olimpijskie - Tokio 2020: TERMINARZ

IO 2020: Gdzie obejrzeć igrzyska w TV i internecie? Na jakich kanałach?

Jeśli chodzi o TVP, to transmisje TV będzie można obejrzeć na TVP Sport, ale i na TVP 1. ONLINE będzie można obejrzeć zmagania na sportowych arenach IO 2020 na tvpsport.pl.  W przypadku Eurosportu, to igrzyska olimpijskie będą na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2, a także w internecie w serwisie Eurosport + Player. Jednak do tego trzeba będzie kupić dostęp, gdzie za 30 dni należy zapłacić 15 zł.

Igrzyska olimpijskie w Tokio 2020 odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia. Relacje na żywo można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl