Zamknij

Tokio 2020: Kiedy i o której startują Polacy? TERMINARZ i PROGRAM IO w Tokio

23.07.2021 23:55
PROGRAM IO w Tokio 2020
fot. PAP/Leszek Szymański

Kiedy starty Polaków w IO Tokio 2020? PROGRAM i TERMINARZ igrzysk olimpijskich w Tokio z uwzględnieniem startów Polaków. Kiedy i o której godzinie reprezentanci Polski powalczą o medale letnich IO w Tokio? Sprawdź szczegółową rozpiskę startów biało-czerwonych w igrzyskach w Tokio.

  • Igrzyska olimpijskie w Tokio odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia
  • Sprawdź, kiedy startują Polacy? PROGRAM, TERMINARZ, GODZINY startów biało-czerwonych na IO w Tokio
  • Pierwszy medal nasza kadra może wywalczyć w sobotę za sprawą kolarzy: Macieja Bodnara, Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki

Starty Polaków w IO w Tokio 2020 (2021) - PROGRAM, TERMINARZ, KALENDARZ. Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich Tokio 2020 odbędzie się 23 lipca. Rywalizacja sportowa rozpocznie się jednak dwa dni wcześniej, gdyż w innym przypadku zabrakłoby czasu na przeprowadzenie zmagań m.in. w piłce nożnej czy w softballu. W tych konkurencjach nie będziemy oglądać biało-czerwonych, a na pierwsze starty Polaków będziemy musieli poczekać właśnie do piątku. Jeszcze przed oficjalną inauguracją najważniejszej imprezy czterolecia [w tym przypadku pięciolecia, bo igrzyska w Tokio zostały przełożone o 12 miesięcy z powody pandemii COVID-19 - red.] w eliminacjach zaprezentują się nasi łucznicy - Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek.

Na pierwsze naprawdę duże emocje nie będziemy musieli długo czekać, bo już w nocy z piątku na sobotę w wyścigu ze startu wspólnego wezmą udział Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski i Rafał Majka. Ten ostatni będzie bronił brązowego medalu z Rio de Janeiro.

PROGRAM, TERMINARZ IO Tokio 2020 - starty Polaków

Tego samego dnia ruszą zmagania tenisistów z udziałem panów - Huberta Hurkacza, Kamila Majchrzaka i Łukasza Kubota, natomiast dzień później do olimpijskich zawodów przystąpią panie z naszą największą nadzieją na pierwszy w historii sukces w tej konkurencji - Igą Świątek. W singlu wystapi także Magda Linette, a jej partnerką w deblu będzie Alicja Rosolska.

Również w sobotę 24 lipca rozpocznie się turniej siatkówki mężczyzn. Reprezentacja Polski będzie głównym kandydatem do złota, ale chrapkę na najwyższy stopień podium mają także m.in. Brazylijczycy, Francuzi czy Rosjanie. Z nimi podopieczni Vitala Heynena będą mogli zmierzyć się najwcześniej w ćwierćfinale. Igrzyska zainaugurują starciem z Iranem - przecinikiem niewygodnym, ale już nie tak mocnym jak kilka lat temu.

Lekkoatletyka na IO w Tokio 2020 (2021) wystartuje dopiero 30 lipca. To tam mamy nadzieję na worek medali - Malwina Kopron, Paweł Fajdek, Maria Andrejczyk to faworyci do złotych krążków, a w olimpijskie podium celują także m.in. Marcin Lewandowski, "Aniołki Matusińskiego" (sztafeta 4x400 m kobiet), Anita Włodarczyk, Wojciech Nowicki, Piotr Lisek czy Michał Haratyk.

Dużo radości mogą nam przynieść także nasza chorąża Maja Włoszczowska w kolarstwie górskim, Katarzyna Niewiadoma w kolarstwie szosowym, dwukrotna mistrzyni świata we wspinaczce sportowej Aleksandra Mirosław, kajakarze, wioślarze czy żeglarze. Warto pamiętać, że na każdych igrzyskach zdarzają się miłe niespodzianki, żeby wspomnieć chociażby brązową medalistkę z Rio, pięcioboistkę nowoczesną Oktawię Nowacką.

STARTY POLAKÓW w TOKIO - PROGRAM, TERMINARZ

piątek, 23 lipca

  • 2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska)
  • 6:00 łucznictwo, eliminacje mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
  • 13:00 CEREMONIA OTWARCIA IO TOKIO 2020

sobota, 24 lipca

  • 1:30 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny (Aneta Stankiewicz)
  • 2:00-13:45 szermierka, szpada kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga)
  • 2:30-9:45 łucznictwo, turniej miksta (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
  • 3:45 strzelectwo, finał karabinu pneumatycznego (Aneta Stankiewicz*)
  • 4:00 tenis, singiel kobiet (Iga Świątek)
  • 4:00 kolarstwo szosowe, wyścig mężczyzn ze startu wspólnego (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka)
  • 4:35 koszykówka 3x3, Polska - Łotwa
  • 8:00 tenis, singiel mężczyzn (Kamil Majchrzak)
  • 10:00 tenis, debel mężczyzn, (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
  • 12:05 koszykówka 3x3, Polska - Japonia
  • 12:28 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym (Paulina Peda)
  • 12:40 siatkówka, Polska - Iran
  • 13:55 pływanie, eliminacje 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz)
  • 14:15 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)

niedziela, 25 lipca

2:00-13:45 szermierka, floret indywidualnie (Martyna Jelińska)
2:00 strzelectwo, eliminacje pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś)
2:00 strzelectwo, eliminacje skeet kobiet (Aleksandra Jarmolińska)
3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału do 57 kg kobiet (Patrycja Adamkiewicz)
3:00-13:20 gimnastyka artystyczna, eliminacje kobiet (Gabriela Sasnal)
3:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori
3:40 pływanie, półfinały 100 m motylkowym (Paulina Peda*)
4:00 lub 13:00 boks, 1/16 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
4:00 judo, od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52 kg (Agata Perenc)
4:15 strzelectwo, finał pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś*)
4:33 pływanie, półfinały 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz*)
4:45 pływanie, finał 4x100 m dowolnym kobiet (polska sztafeta*)
5:00 koszykówka 3x3, Polska - Serbia
5:18-12:54 boks, 1/16 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
6:00 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik)
6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
6:00 kolarstwo szosowe, wyścig kobiet ze startu wspólnego (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta)
6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
7:57 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
8:30 strzelectwo, finał karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik*)
8:45 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
9:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 52 kg (Agata Perenc*)
11:40 koszykówka 3x3, Reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego - Polska
12:02 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Paulina Peda)
12:00 taekwondo, repasaże do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
13:19 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Kacper Stokowski)
13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
14:10 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
14:30 taekwondo, finał kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz*)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

poniedziałek, 26 lipca

3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym (Paulina Peda*)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)
4:12 pływanie, finał 100 m klasykiem mężczyzn (Jan Kozakiewicz*)
4:31 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)
4:53 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym kobiet (Paulina Peda*)
6:50 podnoszenie ciężarów, kobiety do 55 kg (Joanna Łochowska)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)
7:20 siatkówka, Polska - Włochy
7:50 strzelectwo, finał skeet kobiet strzelectwo (Aleksandra Jarmolińska*)
8:00 kolarstwo górskie, finał mężczyzn (Bartłomiej Wawak)
8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig*)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk*)
12:02 pływanie, eliminacje 200 m kobiet wolnym (Aleksandra Polańska)
12:29 pływanie, eliminacje 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)
12:05 koszykówka 3x3, Polska - Chiny
12:50 podnoszenie ciężarów, finał kobiet do 55 kg (Joanna Łochowska*)
15:25 koszykówka 3x3, Holandia - Polska
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

wtorek, 27 lipca

2:30-12:41 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach)
3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału ponad 67 kg kobiet (Aleksandra Kowalczuk)
3:30 pływanie, półfinały 200 m kobiet wolnym (Aleksandra Polańska*)
3:51 pływanie, finał 100 m grzbietowym kobiet (Paulina Peda*)
3:59 pływanie, finał 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski*)
4:25-12:30 szermierka, szpada drużynowo kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga Magdalena Piekarska-Twardochel)
4:35 pływanie, półfinały 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)
5:05 pływanie, finał 4x100 m dowolnym (polska sztafeta*)
6:39-13:27 boks, 1/8 finału kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)
7:40 koszykówka 3x3, Belgia - Polska
8:00 kolarstwo górskie, finał kobiet (Maja Włoszczowska)
9:00 kajakarstwo górskie, finał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska*)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach*)
10:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Grimalt M./Grimalt E.
12:00 taekwondo, repasaże ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
12:02 pływanie, eliminacje 100 m wolnym (Jakub Kraska)
13:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Thole/Wickler
13:17 pływanie, eliminacje sztafety 4 x 200 m mężczyzn
13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
14:00/15:20 koszykówka 3x3, ćwierćfinał (Polska*)
14:30 taekwondo, finał kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk*)
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

środa, 28 lipca

2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
3:30 pływanie, półfinały 100 m wolnym (Jakub Kraska*)
3:41 pływanie, finał 200 m kobiet wolnym (Aleksandra Polańska*)
3:49 pływanie, finał 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski*)
4:00-7:30 judo, od 1/32 finału do ćwierćfinału mężczyzn do 90 kg (Piotr Kuczera)
4:30 kolarstwo, jazda indywidualna na czas kobiet (Anna Plichta)
4:48-11:18 boks, 1/8 finału kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
5:26 pływanie, finał sztafety 4 x 200 m mężczyzn
6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
7:00 kolarstwo, jazda indywidualna na czas mężczyzn (Michał Kwiatkowski)
7:57 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
8:45 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
9:25 siatkówka, Polska - Wenezuela
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 90 kg (Piotr Kuczera*)
10:30/11:40 koszykówka 3x3, półfinały (Polska*)
12:02 pływanie, eliminacje 100 m dowolonym kobiet (Alicja Tchórz)
12:25 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)
14:15 koszykówka 3x3, mecz o brąz (Polska*)
15:25 koszykówka 3x3, mecz o złoto (Polska*)
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

czwartek, 29 lipca

0:30 golf, 1 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
3:50 pływanie, finał 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)
3:53 pływanie, półfinały 100 m dowolonym kobiet (Alicja Tchórz*)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 78 kg (Beata Pacut)
4:04 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka*)
4:37 pływanie, finał 100 m wolnym (Jakub Kraska*)
5:50 gimnastyka artystyczna, finał wieloboju kobiet (Gabriela Sasnal)
6:06-12:54 boks, 1/8 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)
8:45 kajakarstwo górskie, finał kobiet C1 (Aleksandra Stach*)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 78 kg (Beata Pacut*)
12:50 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)
13:08 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
13:28 pływanie, eliminacje mieszana sztafeta 4x100 m
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

piątek, 30 lipca

0:30 golf, 2 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, pierwsza sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału kobiet (Sylwia Zyzańska)
2:45 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa A (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
2:55 lekkoatletyka, eliminacje 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)
3:30 pływanie, półfinały 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)
3:59 pływanie, finał 100 m dowolonym kobiet (Alicja Tchórz*)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki)
4:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa B (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
4:35 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat*)
5:03-11:18 boks, ćwierćfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)
7:20 siatkówka, Polska - Japonia
8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak*)
9:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - reprezentacja Włoch
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki*)
10:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, druga sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
12:02 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)
12:24 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
12:25 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
13:00 lekkoatletyka, eliminacje mieszanej sztafety 4x400 m
14:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Evandro/Bruno Schmidt
14:50 pływanie, eliminacje sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta)
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

sobota, 31 lipca

0:30 golf, 3 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
2:00 lekkoatletyka, eliminacje 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)
2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
2:40 lekkoatletyka, eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
2:50 lekkoatletyka, eliminacje 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)
3:37 pływanie, finał 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski*)
3:45 lekkoatletyka, eliminacje 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)
4:11 pływanie, półfinały 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)
4:32 pływanie, półfinały 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick*)
4:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 96 kg (Bartłomiej Adamus)
5:03-11:51 boks, 1/8 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
6:06-12:24 boks, ćwierćfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
12:45 lekkoatletyka, półfinały 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)
12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 96 kg (Bartłomiej Adamus*)
13:15 lekkoatletyka, finał rzutu dyskiem (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój*)
13:50 lekkoatletyka, półfinały 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)
14:00/15:00 siatkówka plażowa, mecze lucky loserów (polskie pary*)
14:35 lekkoatletyka, finał mieszanej sztafety 4x400 m
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

niedziela, 1 sierpnia

0:30 golf, finał, 4 runda mężczyzn (Adrian Meronk)
0:45 jeździectwo, eliminacje drużynowe (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, trzecia sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
2:00 siatkówka, Polska - Kanada
2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)
2:10 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa A (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
2:40 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek)
3:30 pływanie, finał 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak*)
3:35 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą kobiet (Paulina Guba, Klaudia Kardasz*)
3:37 pływanie, finał 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
3:40 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa B (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
3:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)
3:55 gimnastyka artystyczna, finał skoku kobiet (Gabriela Sasnal)
4:00-10:15 boks, ćwierćfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
4:36 pływanie, finały sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta*)
4:43 pływanie, finał mieszana sztafeta 4x100 m (polska sztafeta*)
4:50 lekkoatletyka, finał 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska*)
5:27 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na poręczach asymetrycznych kobiet (Gabriela Sasnal)
13:25 lekkoatletyka, półfinały 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)
godziny nieznane tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

poniedziałek, 2 sierpnia

2:00 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa A (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary*)
2:30 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
2:35 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m kobiet (Martyna Galant)
3:05 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
3:30 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa B (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
4:00 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń wolnych kobiet (Gabriela Sasnal)
4:00 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
4:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
5:06 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
5:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
8:30 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:50 kolarstwo torowe, pierwsza runda sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:00 jeździectwo, finał drużynowy (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)
11:00 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:03 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:06 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:09 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
13:05 lekkoatletyka, półfinały 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)
13:35 lekkoatletyka, półfinały 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)
13:45 jeździectwo, finał indywidualny (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak*)
godzina nieznana tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

wtorek, 3 sierpnia

2:05 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
2:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa A (Maria Andrejczyk)
2:30 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
2:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)
3:23 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
3:48 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na równoważni kobiet (Gabriela Sasnal)
3:50 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa B (Maria Andrejczyk)
4:37 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska*)
4:48-11:35 boks, ćwierćfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
4:54 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak*)
5:47 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska*)
6:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 109 kg (Arkadiusz Michalski)
8:58 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
9:50 kolarstwo torowe, pierwsza sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
10:35 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
10:38 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
10:41 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
10:44 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski*)
12:10 lekkoatletyka, eliminacje 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
12:15 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa A (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
12:20 lekkoatletyka, finał skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera*)
12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyźn do 109 kg (Arkadiusz Michalski*)
13:35 lekkoatletyka, finał rzutu młotem kobiet (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
13:40 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa B (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
14:25 lekkoatletyka, finał 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz*)
godzina nieznana siatkówka, ćwierćfinały (Polska*)

środa, 4 sierpnia

2:00-4:03 skateboarding, eliminacje - cztery biegi (Amelia Brodka)
2:00/3:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)
2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)
2:05 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa A (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
2:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek)
2:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek)
2:58 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
3:35 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa B (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
3:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek)
4:00 lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)
4:30 lekkoatletyka, finał 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz*)
4:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)
4:53 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
5:30 skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)
7:00 boks, półfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
7:30 boks, półfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
9:10 kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław)
10:11 kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław)
11:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)
12:00 lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant*)
12:05 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek)
12:30 lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)
13:00 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek*)
13:15 lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki*)
13:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek)
14:00/15:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary*)
14:05 lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski*)
14:10 wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław)
14:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)

czwartek, 5 sierpnia

2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek)
2:10 lekkoatletyka, eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)
2:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok w dal (Adrianna Sułek)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
2:50 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa A (Paweł Wiesiołek)
3:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)
3:00 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)
3:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
4:05 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą mężczyzn (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki*)
4:43 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet C1 200 m (Dorota Borowska*)
4:55 lekkoatletyka, finał 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier*)
5:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
5:45 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (Paweł Wiesiołek)
6:00 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka (Anna Maliszewska)
6:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
8:30 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, pierwszy wyścig (Szymon Sajnok)
9:06 kolarstwo torowe, keirin kobiet, ćwierćfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
9:27 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, drugi wyścig (Szymon Sajnok)
9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km mężczyzn (Łukasz Niedziałek)
9:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
9:57 kolarstwo torowe, keirin kobiet, półfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
10:07 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, trzeci wyścig (Szymon Sajnok)
10:37 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał miejsc 7-12 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
10:45 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał 1-6 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
10:55 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, finał (Szymon Sajnok)
12:15 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa A (Paweł Wiesiołek)
12:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m kobiet
13:00 lekkoatletyka, półfinał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)
13:20 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
14:00 lekkoatletyka, finał 400 m mężczyzn (Karol Zalewski*)
14:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 1500 m (Paweł Wiesiołek)
15:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para*)
godzina nieznana siatkówka, półfinały (Polska*)
22:30 lekkoatletyka, chód na 50 km (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala)

piątek, 6 sierpnia

2:44 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
3:15 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)
4:21 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
7:00 boks, półfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
7:30 pięciobój nowoczesny kobiet,  pływanie 200 m stylem wolnym (Anna Maliszewska)
7:32 boks, półfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
8:45 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka - dodatkowa runda (Anna Maliszewska)
9:16 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km (Katarzyna Zdziebło)
9:58 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
10:15 kolarstwo torowe, finał madison kobiet (Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik)
10:15 pięciobój nowoczesny kobiet, jeździectwo (Anna Maliszewska)
10:30 wspinaczka sportowa, finał na czas (Aleksandra Mirosław*)
11:06 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:30 wspinaczka sportowa, finał boulderingu (Aleksandra Mirosław*)
11:53 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
12:30 pięciobój nowoczesny kobiet, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Anna Maliszewska)
13:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m mężczyzn
13:50 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem kobiet (Maria Andrejczyk*)
14:10 wspinaczka sportowa, wielki finał (Aleksandra Mirosław*)
14:35 lekkoatletyka, finał 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek*)
14:50 lekkoatletyka, finał 1500 m kobiet (Martyna Galant*)
15:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała*)

sobota, 7 sierpnia

0:00 lekkoatletyka, maraton kobiet (Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
3:00 siatkówka plażowa, mecz o brązowy medal mężczyzn (polska para*)
3:14 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)
4:30 siatkówka plażowa, pfinał mężczyzn (polska para*)
4:31 kajakarstwo klasyczne, finał B mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
4:39 kajakarstwo klasyczne, finał A mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński*)
5:00 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska*)
6:30 siatkówka, mecz o trzecie miejsce (Polska*)
7:15 boks, finał kobiet do 51 kg (Sandra Drabik*)
7:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, pływanie 200 m stylem wolnym (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
8:15 boks, finał kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska*)
8:30 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
8:45 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka  - dodatkowa runda (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
8:48 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda
9:13 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
9:19 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda - repasaże
9:39 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
9:55 kolarstwo torowe, finał madison mężczyzn (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski)
10:15 pięciobój nowoczesny mężczyzn, jeździectwo (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
10:55 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
11:15 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
12:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
12:35 lekkoatletyka, finał skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko*)
13:00 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód*)
13:40 lekkoatletyka, finał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys*)
14:15 siatkówka, finał turnieju (Polska*)
14:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m kobiet
14:50 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m mężczyzn

niedziela, 8 sierpnia

0:00 lekkoatletyka, maraton mężczyzn (Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski)
3:00 kolarstwo torowe, omnium kobiet - pierwszy wyścig (Daria Pikulik)
3:18 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - pierwszy wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
3:24 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, ćwierćfinały
3:39 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
3:45 kolarstwo torowe, omnium kobiet - drugi wyścig (Daria Pikulik)
4:03 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
4:09 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, półfinały
4:20 kolarstwo torowe, pierwszy wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
4:26 kolarstwo torowe, omnium kobiet - trzeci wyścig (Daria Pikulik)
4:45 kolarstwo torowe, drugi wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
4:51 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 7-12
5:00 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 1-6
5:05 kolarstwo torowe, finał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka*)
5:25 kolarstwo torowe, omnium kobiet - finał (Daria Pikulik)
7:15 boks, finał mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz*)
7:45 boks, finał kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik*)
13:00: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IO TOKIO 2020

RadioZET.pl/se.pl