Zamknij

Tokio 2020: Hiszpanie rywalami Kantora i Łosiaka w meczu barażowym o 1/8 finału

31.07.2021 11:28
Kantor i Łosiak
fot. Jacek Piski/REPORTER/East News

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zmierzą się w meczu barażowym o 1/8 finału turnieju olimpijskiego siatkarzy plażowych w Tokio 2020 z Hiszpanami Pablo Herrerą i Adrianem Gavirą. Do tej fazy awansowali już wcześniej inni polscy siatkarze plażowi - Grzegorz Fijałek i Michał Bryl.

Hiszpanie Pablo Herrera i Adrian Gavira będą rywalami Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka w meczu barażowym o awans do 1/8 finału turnieju olimpijskiego siatkarzy plażowych w Tokio. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godz. 14 czasu polskiego.

Oba duety zajęły trzecie lokaty w swoich grupach. Kantor z Łosiakiem doznali dwóch porażek i zanotowali jedno zwycięstwo - nad Japończykami Yusuke Ishijimą i Katsuhiro Shiratorim 2:0, które pozwoliło im zająć trzecią lokatę.

Tokio 2020: Hiszpanie rywalami Kantora i Łosiaka w meczu barażowym o 1/8 finału

Do najlepszej "16" turnieju olimpijskiego awansowali Grzegorz Fijałek i Michał Bryl, którzy uplasowali się na drugiej pozycji w grupie E. Rywali w następnej rundzie poznają po zakończeniu spotkań barażowych.

Do 1/8 finału awansowały zespoły z pierwszych i drugich miejsc w grupach oraz dwa z trzecich lokat z najlepszym bilansem. Pozostałe cztery zespoły, które były trzecie, zagrają w dwóch meczach barażowych.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP