Zamknij

Świątek i Kubot w ćwierćfinale miksta w Tokio: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

29.07.2021 13:35

Iga Świątek, Łukasz Kubot - Jelena Wiesnina, Asłan Karacjew na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z meczu Igi Świątek i Łukasza Kubota w 2. rundzie turnieju olimpijskiego w mikście. Na jakim kanale obejrzeć mecz Świątek i Kubota w mikście na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Świątek, Kubot - Wiesnina, Karacjew na IO w Tokio 2020!

Kubot i Świątek
fot. PAP

W pierwszej rundzie miksta na turnieju olimpijskim Iga Świątek i Łukasz Kubot pokonali Fionę Ferro i Pierre'a-Huguesa Herberta 6:3, 7:6 (7-3). Z początku polska para miała grać przeciwko Hiszpanom Pauli Badosie i Pablo Carreno Buście, ale Badosa podczas singlowego starcia doznała udaru słonecznego i na wózku opuściła kort. Wobec tego duet zastąpili Francuzi Ferro i Herbert.

Ostatecznie w polsko-francuskim pojedynku górą byli Świątek i Kubot, którzy w trzech setach rozprawili się z rywalami, awansując do ćwierćfinału. W 1/4 finału Świątek i Kubot powalczą z rosyjską parą Jeleną Wiesniną i Asłanem Karacjewem. Reprezentanci Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego w swoim spotkaniu wygrali z Francuzami Kristiną Mladenovic i Nicolasem Mahutem 6:4, 6:2. Warto zaznaczyć, że Wiesnina i Karacjew to finaliści tegorocznego French Open.

Świątek i Kubot w mikście na IO Tokio 2020: Transmisja. Gdzie oglądać mecz?

- W deblu czy mikście niestety jest trochę więcej elementów losowych. Na mniej rzeczy ma się wpływ, to inna dyscyplina. Nie mam żadnych oczekiwań. Rozmawiałem z Łukaszem i nie zdziwiłbym się, gdyby zdobyli medal. Ale też nie zdziwiłbym się, gdyby odpadli w pierwszej rundzie - podkreślił w rozmowie z PAP trener Świątek, Piotr Sierzputowski.

Duet Świątek, Kubot to ostatnia nadzieja na pierwszy w historii medal olimpijski polskich tenisistów.

Świątek i Kubot w mikście na IO Tokio 2020 na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć mecz? Relacja live i wynik online

Mecz Iga Świątek, Łukasz Kubot - Jelena Wiesnina, Asłan Karacjew w 2. rundzie turnieju olimpijskiego na igrzyskach w Tokio 2020 odbędzie się w czwartek, 29 lipca i będzie czwartym spotkaniem tego dnia na korcie numer 1. Mecz odbędzie się z opóźnieniem. Przewidywany początek pojedynku zaplanowano około godziny 13:30 -14:00. Transmisja TV starcia na kanałach TVP i Eurosport, zaś stream online za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Relacja live i wynik online meczu Świątek, Kubot - Wiesnina, Karacjew na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl