Zamknij

Świątek/Kubot - Ferro/Herbert: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

28.07.2021 09:00
Świątek/Kubot - Ferro/Herbert: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?
fot. PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Świątek/Kubot - Ferro/Herbert na żywo w tv i online. Transmisja i live stream meczu 1. rundy tenisowego turnieju olimpijskiego podczas igrzysk w Tokio 2020. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Świątek/Kubot - Ferro/Herbert na IO Tokio 2020.

  • Iga Świątek z Łukaszem Kubotem zagra w 1. rundzie miksta tenisowego turnieju olimpijskiego w Tokio. Rywalami polskiej pary będzie para Ferro/Herbert.
  • Początkowo nasz mikst miał grać z Paulą Badosą i Pablo Carreno-Bustą, jednak Hiszpanka odniosła kontuzję podczas singlowego meczu
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Świątek/Kubot - Ferro/Herbert na IO Tokio 2020

Świątek/Kubot - Ferro/Herbert NA ŻYWOIga Świątek i Łukasz Kubot na otwarcie zmierzą się z parą Ferro/Herbert. Początkowo polski mikst miał zagrać z Hiszpanami: Badosą i Carreno-Bustą, jednak rywalka Igi z singla opuściła kort z kontuzją. Naszym reprezentantom przydzielono rywali z Francji.  Francuzka Fiona Ferro odpadła już z rywalizacji singlowej i deblowej w Tokio. Podobnie Pierre-Hugues Herbert, który swój turniej deblowy zakończył na pierwszej rundzie. 

Rywalizacja w grze mieszanej to najkrótsza droga do strefy medalowej w igrzyskach (spośród konkurencji tenisowych), ponieważ wystąpi tylko 16 par, czyli zmagania rozpoczną się od 1/8 finału. W przypadku zwycięstwa Świątek i Kubot zmierzą się w ćwierćfinale z lepszymi z meczu Kristina Mladenovic/Nicolas Mahut (Francja, najwyżej rozstawiony mikst) - Jelena Wiesnina, Asłan Karacjew (Rosyjski Komitet Olimpijski).

Świątek/Kubot - Ferro/Herbert w telewizji i live stream w internecie

Trener Igi Świątek Piotr Sierzputowski stwierdził, że mikst i debel to inna dyscyplina niż tenis singlowy. - W deblu czy mikście niestety jest trochę więcej elementów losowych. Na mniej rzeczy ma się wpływ, to inna dyscyplina. Nie mam żadnych oczekiwań. Rozmawiałem z Łukaszem i nie zdziwiłbym się, gdyby zdobyli medal. Ale też nie zdziwiłbym się, gdyby odpadli w pierwszej rundzie - zaznaczył trener triumfatorki ubiegłorocznego French Open.

Świątek/Kubot - Ferro/Herbert: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Świątek/Kubot -Ferro/Herbert w 1. rundzie miksta na IO Tokio 2020 odbędzie się w  środę 28 lipca ok. 9-10. Transmisja TV w Eurosport 2.

RadioZET.pl/PAP