Zamknij

Polska - Włochy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz siatkarzy na IO w Tokio?

26.07.2021 06:25
Polska - Włochy: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo mecz IO?
fot. Iwanczuk/Sport/REPORTER

Polska - Włochy TRANSMISJA: Gdzie obejrzeć drugi mecz siatkarzy na IO w Tokio 2020 w TV? Na jakim kanale Polska - Włochy w Tokio 2020? Reprezentacja Polski siatkarzy gra drugi mecz grupowy na turnieju siatkarskim w Japonii. Sprawdź najważniejsze informacje przed spotkaniem Polska - Włochy. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl od godz. 7.20.

Polska - Włochy: transmisja TV i ONLINEReprezentacja Polski siatkarzy w poniedziałek zmierzy się z Włochami, którzy podobnie jak nasza kadra musieli grać w tie-breaku. Nasi poniedziałkowi rywale okazali się w nim lepsi od Kanady, Polacy zaś - minimalnie słabsi od Iranu. W zespole Vitala Heynena nikt nie wyobraża sobie kolejnej porażki. 

- To jest tylko pierwsze spotkanie i nie róbmy z tego tragedii w tym momencie, że coś się stało, że już odpadliśmy - mówił po meczu Fabian Drzyzga. - Wszyscy wiemy doskonale, że nadal naszym pierwszym celem jest wygranie ćwierćfinału, bo nie wyobrażam sobie, że w nim nie będziemy. Oczywiście, najlepiej awansować do niego z pierwszego miejsca w grupie, ale z drugiej strony patrząc, czy to ma jakieś większe znaczenie - stwierdził rozgrywający naszej kadry. 

Polska - Włochy: TRANSMISJA TV online. Gdzie obejrzeć mecz IO Tokio 2020 na żywo?

Drzyzga, podsumowując mecz z Iranem powiedział też, że Polacy szykują formę na cały turniej, a nie jedno spotkanie. -My tylko się rozkręcamy. W wielu imprezach braliśmy udział i zawsze były gorsze momenty. Nigdy nie graliśmy od samego początku wybitnie. Biorę tę porażkę teraz na klatę. To był bardzo wyrównany, ale bardzo średni – moim zdaniem – mecz. Teraz skupiamy się tylko na tym, by forma szła w górę - wyjaśnił Drzyzga.

Tokio 2020: TERMINARZ meczów siatkarzy. Kiedy grają Polacy? O której?

Rozgrywający kadry nie ukrywał jednak, że nasza gra w sobotę była daleka od ideału. - Uważam, że jest jeszcze bardzo dużo rzeczy do poprawienia, byśmy lepiej grali. Szczególnie jeśli chodzi o zagrywkę. Dziś mieliśmy bardzo dużo zepsutych serwisów jak na naszą drużynę i nasz styl. Było też dużo błędów w ataku, co zwykle nam się nie zdarza - analizował zawodnik Asseco Resovii Rzeszów.

Polska - Włochy na żywo odbędzie się w poniedziałek 26 lipca o godz. 7:20. Mecz igrzysk olimpijskich będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i Eurosport 1. Relacja live ze spotkania IO Tokio 2020 zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl