Zamknij

Polska - Włochy: GODZINA. O której godzinie mecz IO Tokio 2020?

26.07.2021 06:28
Polska - Włochy: GODZINA. Kiedy grają Polacy na IO w Tokio? O której mecz?
fot. AP/Associated Press/East News

Polska - Włochy: GODZINA. Kiedy i o której godzinie drugi mecz Polaków na IO w Tokio? O której godzinie grają Polacy w Tokio 2020? Polska - Włochy: biało-czerwoni grają drugi mecz w Tokio. Sprawdź podstawowe informacje przed spotkaniem naszej kadry. Relacja i wynik meczu na sport.radiozet.pl.

Polska - Włochy: GODZINA i DATA drugiego meczu. Polscy siatkarze  są wskazywani jako jedni z głównych faworytów igrzysk w stolicy Japonii. Występ zaczęli jednak od porażki. - Czy jestem zły? Nie, jestem rozczarowany. Musimy być realistami. Jeśli spojrzy się na całe spotkanie, to Iran był lepszy. Lepiej radził sobie w ataku i obronie. Nam gra w tych elementach nie wychodziła - analizował Vital Heynen po spotkaniu.

Tokio 2020: SIATKÓWKA - GRUPY. W jakiej grupie jest polska reprezentacja?

Jak dodał Heynen, porażka boli go, tym bardziej że dominacja rywali nie była wyraźna. - Najbardziej rozczarowujące jest dla mnie to, że wiadomo, iż podczas igrzysk będą zacięte mecze. Musisz je wygrywać, bo nie ma zbyt wielu spotkań, które mają inny przebieg. Jeśli przegrywasz 0:3, to wtedy wszystko jest jasne, ale przy 2:3 i kilku niewykorzystanych piłkach meczowych... Teraz nawet nie pamiętam, ile dokładnie ich było, ale mieliśmy je i ich nie wykorzystaliśmy. To jest dla mnie największy problem - nie chwyciliśmy swojej szansy w tym pojedynku - wskazał.

Polska - Włochy: Kiedy mecz Polaków na IO? O której godzinie grają w Tokio 2020?

Polscy siatkarze trafili do grupy A fazy grupowej Tokio 2020. Rywalami biało-czerwonych będą jeszcze Włochy, Japonia, Wenezuela i Kanada. Tym samym Polacy uniknęli potęg, którzy znaleźli się w grupie B. Awans do ćwierćfinału IO 2020 wywalczą cztery najlepsze zespoły z każdej grupy. O kolejności w tabeli decydować będzie najpierw liczba zwycięstw, a dopiero później punkty zdobyte ze spotkań. Następnie o klasyfikacji przesądzać będzie liczba zdobytych setów, wyższy stosunek małych punktów oraz bezpośrednie mecze.

Tokio 2020: TERMINARZ meczów siatkarzy. Kiedy grają Polacy? O której?

Polska - Włochy: GODZINA i DATA meczu na IO w Tokio

Heynen jasno stwierdził, że ma świadomość, iż teraz musi wykonać trudną pracę ze swoimi podopiecznymi. - Po porażce twoja pewność siebie maleje. To normalne. Musimy ją odbudować i zobaczyć, gdzie jesteśmy. Przy stanie 1:2 w setach wróciliśmy i walczyliśmy. To nie tak, że się wówczas poddaliśmy. W tie-breaku też mieliśmy swoje szanse - wyliczał.

Polska - Włochy na żywo odbędzie się w poniedziałek 25 lipca o godzinie 7:20 czasu polskiego. Relacja live z pojedynku z Włochami na IO w Tokio 2020 zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl