Zamknij

Polska - Wenezuela: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo mecz IO?

28.07.2021 08:10
Polska - Wenezuela transmisja TV
fot. PAP

Polska - Wenezuela: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć trzeci mecz biało-czerwonych w telewizji? Na jakim kanale starcie Polska - Wenezuela? Egzotyczny rywal na drodze mistrzów świata do ćwierćfinału IO w Tokio 2020. Sprawdź podstawowe informacje. Relacja i wynik meczu na sport.radiozet.pl.

Reprezentacja Polski siatkarzy źle otworzyła zmagania na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Drużyna Vitala Heynena po emocjonującej i nerwowej walce, przegrała z Iranem 2:3. Na szczęście jak na prawdziwych mistrzów świata przystało, Polacy z podniesionymi głowami wyszli do spotkania z Włochami, gdzie od samego początku narzucili rywalom warunki gry. Finalnie Bartosz Kurek i spółka wygrali z Italią 3:0, notując swój pierwszy triumf na igrzyskach w Tokio.

- Zagraliśmy niezłe spotkanie. Najważniejsze, że od początku do końca trzymaliśmy poziom. Nie było falowania. Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale tak jak po pierwszym meczu nasze głowy nie mogły opaść strasznie nisko, tak teraz nie wylądują w chmurach, bo to dopiero początek turnieju - mówił po wygranym starciu Kurek w rozmowie z portalem onet.pl.

Polska - Wenezuela: Kiedy kolejny mecz Polaków w Tokio? O której grają?

Polska - Wenezuela: Transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz IO w Tokio?

Atakujący reprezentacji Polski był prawdziwym liderem zespołu, ciągnąc grę całej ekipy. Chociaż kolejnym przeciwnikiem będzie Wenezuela, która teoretycznie jest dużo słabszym rywalem, tak według Kurka zespół z Ameryki Południowej może sprawić kłopoty.

TABELA "polskiej" grupy na IO w Tokio 2020. Na którym miejscu Polacy?

- Może teoretycznie jest poziom niżej, ale kto wie, może przez pół godziny zagra na bardzo dobrym poziomie i będzie sprawiać problemy. Tutaj jest wyrównany poziom wielu drużyn i możemy spodziewać się ciężkiego oporu. Wenezuelczycy nie przyjechali tutaj na wycieczkę. Musimy być skoncentrowani na starciu z każdym rywalem - zaznaczył w wywiadzie dla serwisu onet.pl.

Polska - Wenezuela na żywo odbędzie się w środę, 28 lipca. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP1 i Eurosport 1. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl