Zamknij

Polska - Iran: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz IO?

24.07.2021 12:20
Polska - Iran transmisja TV
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Polska - Iran: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz siatkarzy na IO w Tokio 2020 w TV? Na jakim kanale Polska - Iran w Tokio 2020? Reprezentacja Polski siatkarzy zaczyna walkę o olimpijskie medale w Japonii. Sprawdź najważniejsze informacje przed spotkaniem Polska - Iran.

Polska - Iran: transmisja TV i ONLINE. Reprezentacja Polski siatkarzy zaczyna batalię o jedyny medal, jakiego nie udało im się zdobyć w XXI wieku. Od igrzysk w Atenach w 2004 roku biało-czerwoni wychodzili z grupy, ale zmagania kończyli na ćwierćfinale. "Klątwa" 1/4 finału ma zostać zniesiona w Japonii. Mistrzowie świata są zmotywowani i w pełni zmobilizowani do osiągnięcia jednego z największych sukcesów w polskiej siatkówce. W sierpniu 2019 roku zespół Vitala Heynena wywalczył awans na igrzyska w Tokio 2020. W czasie turnieju kwalifikacyjnego w Gdańsku biało-czerwoni pokonali Tunezję, Francję i Słowenię, zapewniając sobie olimpijskie przepustki.

Wcześniej reprezentacja Polski siatkarzy zdobyła srebrny medal Ligi Narodów, ulegając w finale Brazylii 1:3. W ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Japonii na IO Tokio 2020 Polacy zwyciężyli w Memoriale Wagnera w Krakowie, pokonując kolejno: Norwegię, Azerbejdżan i Egipt. W składzie Polaków na Tokio 2020 znalazł się m.in. Paweł Zatorski, dla którego będzie to druga taka impreza w karierze. Libero przekonywał, że mniej więcej wie, czego można się spodziewać po tym turnieju.

Polska - Iran: GODZINA. Kiedy grają Polacy na IO w Tokio? O której mecz?

 Polska - Iran: TRANSMISJA TV online. Gdzie obejrzeć mecz IO Tokio 2020 na żywo?

- Postaramy się skupić tylko i wyłącznie na graniu. Na tym, by jak najlepiej przygotować się do kolejnych meczów. Staramy się nie myśleć o tym, że uważa się nas za faworytów. Robimy co w naszej mocy, żeby dotrwać do igrzysk w zdrowiu i w jak najlepszej dyspozycji - podkreślał.

W meczu z Iranem nie powinno zabraknąć Bartosza Kurka. Dla atakującego reprezentacji Polski będą to trzecie igrzyska olimpijskie i być może najważniejsze.

Tokio 2020: TERMINARZ meczów siatkarzy. Kiedy grają Polacy? O której?

- Musimy być przygotowani na wszystko. Przede wszystkim na to, że - aby osiągnąć ten cel - potrzebny będzie ogrom pracy. Od feralnej porażki w ćwierćfinale poprzednich igrzysk gdzieś to napięcie cały czas nas trzymało. Pracowaliśmy ciężko, by otrzymać tę nominację i mam nadzieję, że te kolejne tygodnie w Tokio będą dla nas bardzo udane - mówił.

Polska - Iran na żywo odbędzie się w sobotę, 24 lipca. Mecz igrzysk olimpijskich będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i Eurosport 1. Relacja live ze spotkania IO Tokio 2020 zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl