Zamknij

Polska - Francja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć ćwierćfinał na żywo?

03.08.2021 14:06
Polska - Francja: transmisja TV online
fot. PAP

Polska - Francja: transmisja TV i online. Gdzie oglądać starcie Polska - Francja na IO w Tokio 2020? Biało-czerwoni walczą o półfinał igrzysk olimpijskich. Na jakim kanale obejrzeć mecz Polska - Francja? Sprawdź podstawowe informacje.

Polscy siatkarze z pierwszego miejsca awansowali do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich. Zespół Vitala Heynena już po starciu z Japonią był pewny wyjścia z grupy, ale mistrzowie świata chcieli wygrać na zakończenie zmagań w fazie grupowej na IO w Tokio. Polacy przegrali jedynie w meczu otwarcia z Iranem 2:3. W kolejnych spotkaniach szli od zwycięstwa do zwycięstwa, pokonując kolejno: Włochy (3:0), Wenezuelę (3:1), Japonię (3:0) i Kanadę (3:0). Finalnie biało-czerwoni o półfinał zagrają z Francją.

Z początku mecz Polska - Francja miał odbyć się w godzinach porannych (2 w nocy czasu polskiego), ale organizatorzy postanowili wprowadzić zmiany i pojedynek biało-czerwonych przełożono na godzinę 14:30 czasu polskiego.

Polska - Francja: Kiedy i o której ćwierćfinał IO w Tokio 2020? [GODZINA, DATA]

- Taka pora nie robi na nas żadnego wrażenia. Nie ma też żadnej różnicy, o której zagramy ćwierćfinał. Z tego, co wiem, to godziny są ustalone, ale organizatorzy mogą wprowadzić zmiany. To nie zależy od nas i nie ma się tym co zajmować. Teraz trzeba trochę odpocząć przed najważniejszymi spotkaniami i ze świeżą głową przystąpić do ćwierćfinału - skwitował Michał Kubiak.

Polska - Francja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć ćwierćfinał IO w Tokio?

Francuzi zakończyli zmagania na czwartym miejscu w grupie B, gdzie zdobyli osiem punktów. Na początku Trójkolorowi przegrali z USA 0:3, pokonali Tunezję 3:0, ulegli Argentynie 2:3, zwyciężyli z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim 3:1 i przegrali z Brazylią 2:3. Wygrany meczu zmierzy się z triumfatorem pary Włochy - Argentyna.

Polska - Francja na żywo odbędzie się we wtorek, 3 sierpnia o godzinie 14:30. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Eurosport 2 i TVP 1. Relację live będzie można także śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl