Zamknij

Polska - Francja GODZINA. Kiedy ćwierćfinał IO? O której grają siatkarze?

03.08.2021 14:07
Bartosz Kurek
fot. PAP

Polska - Francja GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polska - Francja w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio? O której godzinie rozpoczyna się mecz Polska - Francja na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Polska - Francja w 1/4 finału IO w Tokio 2020!

Mecz Polska - Francja to spotkanie w ćwierćfinale  igrzysk olimpijskich w Tokio 2020. Polacy awansowali do tej fazy z pierwszego miejsca w grupie A, zaś Francuzi - z czwartego w zestawieniu B.

Polacy na igrzyskach wygrali cztery z pięciu meczów. Biało-czerwoni po 3:0 rozprawili się z Włochami, Japończykami i Kanadyjczykami, a 3:1 z Wenezuelczykami. Przegrali jedynie z Iranem 2:3.

Polska - Francja: Kiedy i o której ćwierćfinał IO w Tokio 2020? [GODZINA, DATA]

Francuzi z kolei wygrali tylko dwukrotnie - z Tunezją 3:0 i z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim 3:1. Przegrali natomiast 0:3 z USA i po 2:3 z Argentyną i Brazylią.

Co ciekawe, Polacy mierzyli się z Francuzami w ciągu ostatnich 10 lat aż 20-krotnie. 11 razy triumfowali "Trójkolorowi", dziewięć - biało-czerwoni.

Polska - Francja GODZINA, DATA: Kiedy i o której ćwierćfinał IO Tokio 2020?

Mecz Polska - Francja w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio 2020 odbędzie się we wtorek, 3 sierpnia, o godzinie 14:30, na Ariake Arena. Relacja live i wynik online meczu Polska - Francja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl