Zamknij

Majchrzak - Kecmanovic: Kiedy i o której mecz IO w Tokio? [GODZINA, DATA]

22.07.2021 20:36
Kamil Majchrzak
fot. East News

Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanovic GODZINA, DATA: Kiedy mecz Kamil Majchrzak - Kecmanovic w pierwszej rundzie singla na igrzyskach olimpijskich w Tokio? O której godzinie rozpoczyna się mecz Majchrzak - Miomir Kecmanovic w Tokio 2020? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Majchrzak - Kecmanovic w 1. rundzie singla na IO w Tokio 2020!

  1. Majchrzak - Kecmanovic: Kiedy i o której mecz IO w Tokio? [GODZINA, DATA]
  2. Majchrzak - Kecmanovic GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz IO w Tokio?

Mecz Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanovic to spotkanie pierwszej rundy singla na igrzyskach olimpijskich w Tokio. W polsko-serbskim pojedynku to 50. w rankingu ATP Kecmanovic uchodzi za faworyta.

Kamil Majchrzak to obecnie drugi po Hubercie Hurkaczu najlepszy polski tenisista. 25-latek zajmuje w zestawieniu najlepszym zawodników 115. miejsce, a na IO w Tokio udało mu się pojechać po tym, jak z rozgrywek wycofali się inni tenisiści. Do jego największych sukcesów należą zdobycie złotego medalu na młodzieżowych igrzyskach olimpijskich w 2014 roku oraz dojście do 3. rundy US Open w 2019 r.

Majchrzak - Kecmanovic: Kiedy i o której mecz IO w Tokio? [GODZINA, DATA]

Kecmanovic to z kolei czwarta rakieta Serbii, a obecnie 50. na świecie. W 2020 roku zdobył w Katarze swój pierwszy tytuł ATP (ranga 250). Najwyżej w karierze - na 38. pozycji - był jeszcze niedawno, bo w marcu 2021 r.

Majchrzak z Kecmanoviciem dotychczas rywalizowali ze sobą trzykrotnie, z czego dwukrotnie z wygranej cieszył się Serb. To on był górą m.in. w ich ostatniej konfrontacji, w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Australian Open.

Majchrzak - Kecmanovic GODZINA, DATA: Kiedy i o której mecz IO w Tokio?

Mecz Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanovic w 1. rundzie singla na igrzyskach olimpijskich w Tokio odbędzie się w sobotę, 24 lipca, prawdopodobnie około godziny 8:00, na korcie 7.

RadioZET.pl/PAP