Zamknij

Francja - Argentyna: DATA, GODZINA. Kiedy półfinał igrzysk olimpijskich w Tokio?

03.08.2021 17:07
Francja - Argentyna: DATA, GODZINA
fot. PAP/EPA

Francja - Argentyna GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się półfinał igrzysk olimpijskich Tokio 2020 w siatkówce, w którym siatkarze reprezentacji Francji zmierza się z Argentyną. Data i godzina meczu Francja - Argentyna została już oficjalnie potwierdzona.

Francja w walce o wielki finał igrzysk olimpijskich 2020 w Tokio zagra z Argentyną, która jest rewelacją tego turnieju. Albicelestes wywalczyli awans do ćwierćfinału z tzw. grupy śmierci, w której rywalizować musieli m.in. z Brazylią, Rosją, USA, a także... Francją. W 1/4 finału pokonali natomiast reprezentację Włoch.

Mecz z Italią był bardzo zacięty, ale Argentyńczycy potrafili podnieść się w trudnym momencie i ostatecznie wygrać po tie-breaku. Francuzi natomiast w 1/4 finału okazali się lepsi od reprezentacji Polski.

W walce o finał igrzysk olimpijskich w Tokio pozostały już tylko cztery drużyny. W pierwszym półfinale, który zaplanowano na czwartek, 5 sierpnia, na godzinę 6.00 czasu polskiego, Brazylia zmierzy się z Rosją. Francja i Argentyna wyjdą na parkiet tego samego dnia o godz. 14.00.

Francja - Argentyna: GODZINA, DATA półfinału igrzysk olimpijskich Tokio 2020

  • data: czwartek, 5 sierpnia
  • godzina: 14.00

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski siatkarzy po raz piąty w XXI wieku odpadła z igrzysk na etapie ćwierćfinału. Wcześniej przegrywali z Rosją, USA, Włochami i Brazylią.