Zamknij

Ceremonia otwarcia Tokio 2020: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć?

23.07.2021 07:49
Ceremonia otwarcia Tokio 2020: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć?
fot. Markos Chouzouris via www.imago-images.de/Imago Sport and News/E

Ceremonia otwarcia Tokio 2020: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć w telewizji ceremonię otwarcia Tokio 2020? Na jakim kanale? Ceremonia zainauguruje igrzyska olimpijskie w Tokio. Sprawdź podstawowe informacje przed startem Tokio 2020.

Ceremonia otwarcia Tokio 2020 podobnie jak wszystkie zawody w trakcie igrzysk odbędą się bez kibiców. Na niewiele ponad tydzień przed rozpoczęciem letnich Igrzysk Olimpijskich stolica Japonii mierzy się z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. W środę 14 lipca służby medyczne stolicy Japonii zgłosiły 1149 nowych infekcji – najwięcej od 22 stycznia.

Ceremonia otwarcia Tokio 2020: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

Ceremonia otwarcia w Tokio najprawdopodobniej zostanie przygotowana z dużo mniejszym rozmachem, niż przedstawienia przed poprzednimi igrzyskami. Póki co, wiadomo o niej niewiele. Pewne jest, że ceremonia odbędzie się 23 lipca. 

Wiadomo także, że w ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk w Tokio weźmie udział ograniczona liczba sportowców z Japonii - tylko ci, którzy zgodnie z protokołem bezpieczeństwa będą przebywać w wiosce olimpijskiej - poinformowała agencja Kyodo. Niewykluczone, że ograniczenia liczby uczestników ceremonii otwarcia  i zamknięcia igrzysk (8 sierpnia) będą obowiązywać sportowców ze wszystkich krajów. Na razie nie ma w tej sprawie ostatecznej decyzji.

Ceremonia otwarcia Tokio 2020: Kiedy jest? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Ceremonia otwarcia Tokio 2020 odbędzie się w piątek 23 czerwca. To wydarzenie będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 i TVP Sport. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl