Wimbledon: Tenisista potężnie trafiony piłką w ucho. Pojawiła się krew [WIDEO]

11.07.2019 22:45

Raven Klaasen nie będzie miło wspominał półfinału gry podwójnej w Wimbledonie 2019. Nie dość, że wraz z Michaelem Venusem przegrali mecz, to jeszcze reprezentant RPA otrzymał bardzo mocne uderzenie piłką, wskutek którego w okolicach jego ucha pojawiła się krew.

Raven Klaasen trafiony piłką fot. Twitter/screen

Do bardzo rzadko spotykanej sytuacji doszło w czwartym secie. Venus serwował, a po returnie Juana Sebastiana Cabala piłka lecąca z prędkością 180 km/h trafiła w ucho Ravena Klaasena. 36-letni tenisista natychmiast padł na kort, a w miejscu uderzenia pojawiło się rozcięcie oraz krew.

Reprezentant RPA po opatrzeniu przez lekarzy wrócił do gry, ale nie na długo. Klaasen i Venus przegrali czwartego seta i cały mecz 3:1 z Juanem Sebastianem Cabalem i Robertem Farahem 6:4, 6:7, 7:6, 6:4.

W finale gry podwójnej Wimbledonu 2019 Kolumbijczycy zagrają z pogromcami Łukasza Kubota i Marcelo Melo, Francuzami Nicolasem Mahutem i Edouardem Roger-Vasselin.