Wimbledon 2017: Radwańska - Bacsinszky. Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
07.07.2017 19:00
Agnieszka Radwańska
fot. PAP/EPA

Radwańska - Bacsinszky w 3. rundzie Wimbledonu 2017. Kiedy mecz? O której godzinie? Agnieszka Radwańska tym razem zagra z rywalką, z którą nigdy w karierze nie wygrała. To rozstawiona z numerem "19" Szwajcarka Timea Bacsinszky.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Agnieszka Radwańska awansuje do kolejnej rundy?

Liczba głosów:

Obie panie do tej pory mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Zarówno podczas Pucharu Federacji, jak i w 1/8 finału w Miami lepsza była Szwajcarka.

Zobacz także

Radwańska w poprzedniej rundzie była o krok od odpadnięcia z turnieju. W starciu z Amerykanką Christiną McHale dzielnie broniła jednak piłki meczowe. Wygrała ostatecznie 5:7, 7:6 (9-7) 6:3.

- Czy Agnieszka będzie bardziej zmęczona ode mnie? Nie, nie. W piątek ma dzień na odpoczynek, a poza tym od lat jest profesjonalną zawodniczką. Wie, jak sobie radzić zarówno po meczach trwających 50 minut, jak wtedy, gdy spędza się na korcie dwie lub trzy godziny. Spodziewam się, że będzie gotowa w stu procentach. Może nawet fakt, że broniła dwóch meczboli pomoże jej. Taki mały strach czasem może dać kopa w kolejnym pojedynku - przyznała w rozmowie z dziennikarzami Bacsinszky.

Wimbledon 2017: Kiedy mecz Radwańska - Bacsinszky? O której godzinie?

Mecz Radwańska - Bacsinszky w 3. rundzie Wimbledonu 2017 odbędzie się w sobotę o godzinie 14. Będzie to pierwsze starcie dnia na korcie centralnym.

RadioZET.pl/PAP/AN