Zamknij

Williams - Tan: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Wimbledonu?

28.06.2022 11:22
Williams - Tan TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Williams - Tan TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz pierwszej rundy Wimbledonu 2022, w którym Serena Williams zmierzy się z Harmony Tan. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek spotkania we wtorek około godziny 18.30.

Serena Williams wraca na kort po długiej przerwie. To właśnie zeszłoroczny Wimbledon był ostatnim turniejem wielkoszlemowym, w którym brała udział. Utytułowana zawodniczka niestety nie wspomina go najlepiej, gdyż odpadła już w pierwszej rundzie.

Zawodniczka, która w tym roku skończy 41 lat, jest jedną z legend kortów w Londynie. Wimbledon wygrywała aż siedem razy, do tego zagrała jeszcze w czterech finałach. Choć jej forma jest jeszcze wielką niewiadomą, nie brakuje głosów, że w tym roku Amerykanka może zajść daleko. Są nawet i tacy, którzy z uwagi na doświadczenie widzą w niej faworytkę do końcowego triumfu.

Wimbledon: Transmisja meczu Williams - Tan

Pierwszą rywalką Sereny będzie zajmująca 115. miejsce w rankingu WTA Harmony Tan.

Williams zagra na korcie centralnym. Wcześniej na tym samym obiekcie zagrają w poniedziałek Iga Świątek i Rafael Nadal.

Wimbledon: Gdzie obejrzeć mecz Williams - Tan?

Mecz Williams - Harmony Tan rozpocznie się około godziny 18.30. Transmisja będzie dostępna w Polsacie Sport i online stream na platformie Polsat Box.