Zamknij

Polka odpowiedzialna za skandal na Wimbledonie. "Wypiłam tylko jednego"

11.07.2022 19:15

W trakcie finału Wimbledonu 2022 Nick Kyrgios był wściekły na sędziego, że ten nie usunął z trybun jednej z fanek, która jego zdaniem przeszkadzała mu w grze. Jak ustaliło "Daily Mail" sprawczynią całego zamieszania była Polka.

Nick Kyrgios
fot. GLYN KIRK/AFP/East News

Nick Kyrgios dotarł po raz pierwszy w swojej karierze do finału wielkoszlemowego turnieju. W niedzielę zmierzył się on z Novakiem Djokoviciem o tytuł mistrza Wimbledonu 2022

W trakcie trzeciego seta 27-latek zgłosił do sędziego zachowanie jednej z fanek. Z relacji tenisisty wynikało, że kobieta notorycznie przeszkadzała mu w grze i wybijała z rytmu. - Dlaczego ona wciąż tu jest? Oszalała i rozmawia ze mną w środku meczu. To jest dopuszczalne? Okej, wyrzuć ją. Wiem dokładnie, która to jest. Ta w sukience, która wygląda, jakby wypiła 700 drinków - wściekał się Australijczyk.

Polka winna ogromnego zamieszania podczas finału Wimbledonu

Jak poinformowało "Daily Mail", osobą, która wywołała furię u Kygiosa była Polka. Dziennikarze ustalili ponadto, że to Anna Palus, 32-letnia prawniczka z Polski. Kobieta tłumaczyła, że nie miała złych intencji. Ponadto starała się wspierać 27-latka, a winą obarczyła wysoką temperaturę.

- Chciałam go wesprzeć. Może posunęłam się za daleko, ale miałam tylko dobre intencje. To wina temperatury, nie miałam kapelusza. Bardzo przepraszam - mówiła w rozmowie z "The Sun".

RadioZET.pl/Daily Mail/The Sun