US Open. Linette - Pliskova: Gdzie i kiedy obejrzeć mecz?

Krzysztof Sobczak
29.08.2017 07:45
Magda Linette
fot. PAP/EPA

Linette - Pliskova na żywo. Kiedy gra Magda Linette w 1. rundzie US Open 2017? O której godzinie? Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja spotkania Magda Linette - Karolina Pliskova w TV i online.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

72. na światowej liście poznanianka, która w New Haven pokazała się z dobrej strony i dotarła do "16", ma za sobą już pięć konfrontacji z Czeszką. Ostatnia z nich odbyła się w 2015 roku. Polka ze zwycięstwa nad tą przeciwniczką cieszyła się raz i miało to miejsce pięć lat temu w imprezie niższej rangi - ITF.

Zobacz także

Wtorkowa konfrontacja obu zawodniczek będzie pierwszym tego dnia pojedynkiem na korcie centralnym. Linette zaprezentuje się trzeci z kolei raz w głównej drabince US Open. Dwa lata temu dotarła do drugiej fazy zmagań, a w poprzednim sezonie odpadła rundę wcześniej. Pliskova w ubiegłym roku dotarła aż do finału, a sezon wcześniej odpadła w 1. rundzie.

Mecz Magda Linette - Karolina Pliskova rozpocznie się o godzinie 17. Transmisja w Eurosporcie 2 i Tenis Premium 1. We wtorek zagra tez druga z reprezentantek Polski, Agnieszka Radwańska.

RadioZET.pl/PAP/KS