Zamknij

Radwańska zagra w turnieju legend Wimbledonu. Gdzie obejrzeć mecze?

Krzysztof Sobczak
04.07.2022 22:00
Turniej legend Wimbledon 2022
fot. OLI SCARFF/AFP/EastNews

Turniej legend Wimbledonu 2022 na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczów Agnieszki Radwańskiej i Jeleny Janković. Sprawdź, kiedy i gdzie w telewizji oraz w internecie oglądać spotkania Radwańskiej w wimbledońskim turnieju legend w Londynie.

Agnieszka Radwańska dokładnie dekadę temu odniosło jeden z największych sukcesów w karierze. Legenda polskiego tenisa dotarła wówczas do finału Wimbledonu 2012, w nim urwała seta Serenie Williams, ale ostatecznie musiała uznać wyższość słynnej Amerykanki. Blisko 41-letnia reprezentantka USA po rocznej przerwie zdecydowała się wrócić i wystąpić w tegorocznej edycji londyńskiego szlema w singlu, natomiast młodsza o osiem lat "Isia" zagra w deblowym turnieju legend. Jej partnerką będzie Serbka Jelena Janković.

- To dla mnie nowe wyzwanie. Niektórzy mówią, że trudniej się tam dostać niż do normalnego turnieju, bo startuje tylko szesnaście dziewczyn. Fajnie pojechać i być tego częścią. Przede mną pierwszy raz i mam nadzieję, że będę częściej - oceniła w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem i Kamilem Wolnickim z Onetu.

Turniej legend: z kim zagra Radwańska w Wimbledonie?

We wtorek odbyło się losowanie grup turnieju legend Wimbledonu 2022. Agnieszka Radwańska i Jelena Janković trafiły do grupy B wraz z Australijkami Casey Dellacquą i Alicią Molik, słowacko-brytyjską parą Daniela Hantuchova/Laura Robson oraz znakomitymi Włoszkami Flavią Pennettą i Francescą Schiavone.

Radwańska, która zakończyła karierę w 2018 roku, po raz pierwszy od czterech lat wystąpi w oficjalnych zawodach. Często przybiera on formę zabawy, a dla kibiców ma być znakomitą rozrywką. To także dokonała promocja "białego sportu".

Turniej legend Wimbledonu 2022: gdzie obejrzeć mecze Radwańskiej?

Turniej legend Wimbledonu 2022 odbędzie się w drugim tygodniu imprezy - w dniach 5-10 lipca. Transmisje będzie można oglądać na antenach Polsatu Sport oraz online na stronie polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl/Onet