Zamknij

Świątek - Vekić: O KTÓREJ godzinie mecz? Kiedy? Transmisja TV i ONLINE

25.01.2020 00:30

Świątek - Vekić: O KTÓREJ godzinie mecz? KIEDY spotkanie Świątek - Vekić? Świątek - Vekić: GODZINA i DATA meczu w Australian Open. Świątek - Vekić: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć Świątek - Vekić na żywo w telewizji? Na jakim kanale mecz Świątek - Vekić? Iga Świątek w 3. rundzie Australian Open powalczy z Donną Vekić.

Świątek - Vekić Kiedy? O której? Transmisja TV meczu
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Iga Świątek po fantastycznym boju z Carlą Suarez Nararro awansowała do 3. rundy Australian Open. Jej rywalką będzie Chorwatka, Donna Vekić. Polska nastolatka bardzo dobrze rozpoczęła zmagania w wielkoszlemowym turnieju, gdzie w 2. rundzie pokonała dużo bardziej doświadczoną Hiszpankę 6:3, 7:5. Wcześniej Świątek wygrała z Timeą Babos 6:3, 6:2. Iga Świątek zaskakuje formą. 18-latka od września zeszłego roku nie rozegrała żadnego meczu z powodu kontuzji stopy. Tak w Australian Open gra, jakby uraz w ogóle nie miał miejsca. Po awansie do 3. rundy pewności siebie jej nie brakuje.

Świątek - Vekić: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz Australian Open?

Kolejną rywalką młodej Polki będzie 23-letnia Donna Vekić. Chorwatka już w wieku 16 lat zaczęła osiągać bardzo dobre wyniki, o czym świadczy znalezienie się w TOP100 rankingu WTA. Jednak później nastąpił spadek formy, a zamiast o jej sukcesach, zaczęto mówić o jej romansach i urodzie. Vekić „zasłynęła” z relacji z tenisistą, Stanym Wawrinką. Po burzliwym rozstaniu, Chorwatka zaczęła grać całkiem dobrze, o czym świadczy awans na 20. miejsce w rankingu WTA.

Iga Świątek już poprawiła swój najlepszy wynik uzyskany w Australian Open. Polka w 2019 roku zakończyła zmagania na 2. rundzie. Teraz miejmy nadzieję, że Świątek nie poprzestanie na śrubowaniu swojego osiągnięcia i wyeliminuje Vekić z turnieju.

Świątek - Vekić: KIEDY gra Iga Świątek? O KTÓREJ godzinie mecz?

loader

Mecz Świątek - Vekić odbędzie się w nocy z piątku na sobotę. Spotkanie Świątek - Vekić rozpocznie się około godziny 3 rano czasu polskiego. Spotkanie Świątek - Vekić będzie można obejrzeć na antenach Eurosportu 1 i 2. Świątek - Vekić będzie też dostępny ONLINE na Eurosport Player.

RadioZET.pl