Świątek - Tomljanović: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz w Ostrawie?

05.10.2022 15:40

Iga Świątek - Ajla Tomljanović na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 2. rundy turnieju WTA 500 na kortach twardych w Ostrawie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Świątek - Tomljanović.

Świątek - Tomljanović

Iga Świątek (1. WTA) po zwycięstwie w US Open 2022 zrobiła sobie kolejną w tym sezonie dłuższą przerwę. Schemat jest powtarzalny - krótki odpoczynek, powrót do kraju, obowiązku sponsorskie i medialne, treningi w stolicy i wyjazd. Tym razem reprezentantka biało-czerwonych nie ma zaplanowanej długiej podróży, gdyż ostatnią część sezonu rozpocznie tuż za naszą południową granicą, w Ostrawie.

- Warunki w Warszawie są podobne do tych w Ostrawie. Ten turniej może być jednak ciężki, bo nie rozegrałam żadnego spotkania przez trzy tygodnie, a powroty do gry po wygranej w Wielkim Szlemie są zawsze zdradliwe. Jeśli chodzi o tenis, to jestem gotowa - oceniła 21-latka z Raszyna.

Świątek - Tomljanović: gdzie obejrzeć mecz?

Niepewność spowodowana pauzą to jedno, drugie to bardzo trudna rywalka jak na drugi etap rywalizacji. Ajla Tomlajanović jest ćwierćfinalistką tegorocznego Wimbledonu, w rankingu WTA plasuje się obecnie na 34. miejscu, a na otwarcie imprezy w Ostrawie gładko pokonała dobrze dysponowaną Shuai Zhang 6:3, 6:3.

Do tej pory panie zmierzyły się dwa razy i w obu przypadkach w Kanadzie. To będzie ich drugie starcie w tym sezonie, a pierwsze z nich padło łupem podopiecznej Tomasza Wiktorowskiego. Liderka zestawienia tenisistek w drugiej rundzie turnieju w Toronto nadpodziewanie szybko pokonała Australijkę 6:1, 6:2. Mecz trwał 65 minut.

loader

W kolejnym etapie lepsza z tej pary może trafić m.in. na Beatriz Haddad Maię.

Świątek - Tomljanović: transmisja tv i online

Mecz Iga Świątek - Ajla Tomljanović w 2. rundzie turnieju w Ostrawie odbędzie się w środę 5 października nie przed godz. 16. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport oraz online na canalplus.com.