Zamknij

Świątek - Teichmann: Kiedy i o której godzinie półfinał w Adelajdzie?

25.02.2021 11:30
Świątek - Teichmann
fot. WILLIAM WEST/AFP/East News

Iga Świątek - Jil Teichmann GODZINA i DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się półfinał turnieju WTA w Adelajdzie? GODZINA i DATA meczu Świątek - Teichmann, którego stawką będzie awans do finału imprezy.

  • Iga Świątek zagra z Jil Teichmann w półfinale turnieju WTA w Adelajdzie
  • Będzie to drugie spotkanie tych tenisistek, ale pierwsze w ramach zawodów WTA
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Świątek - Teichmann [DATA, GODZINA]

Świątek - Teichmann GODZINA. Iga Świątek (18. WTA) w turnieju w Adelajdzie nie przegrała jeszcze ani jednego seta, a w drodze do półfinału pokonała dwie kwalifikantki - Madison Brengle i Maddison Ignlis - oraz notowaną na 37. miejscu rankingu WTA, pogromczynię liderki tego zestawienia Ashleigh Barty, Danielle Collins. Amerykanka skreczowała przy stanie 6:2, 3:0 z powodu bólu pleców.

Polka, która ma na swoim koncie zwycięstwo w wielkoszlemowym French Open 2020, po raz pierwszy w karierze zagra w półfinale turnieju rangi WTA 500 (wystąpiła w finale w Lugano, ale to były zawody mniejszej rangi). Jej rywalką będzie 61. rakieta świata Jil Teichmann.

Świątek - Teichmann GODZINA: Kiedy i o której mecz?

Szwajcarka miała trudniejsze rywalki. Najpierw ograła Kristinę Mladenović, następnie rozstawioną z "8" Qiang Wang, a później Anastazję Sevastovą. Wszystkie te zawodniczki są wyżej notowane od 23-latki.

Będzie to drugie spotkanie tych tenisistek, ale pierwsze w ramach zawodów WTA. W poprzednim roku w pokazowym turnieju w Montreux 19-latka z Raszyna wygrała w trzech setach 6:3, 5:7, 10-3.

Świątek - Teichmann: GODZINA i DATA. Kiedy półfinał w Adelajdzie?

Mecz Iga Świątek - Jil Teichmann w półfinale turnieju WTA w Adelajdzie odbędzie się w piątek 26 lutego ok. godz. 5:30 czasu polskiego.

RadioZET.pl