Zamknij

Świątek - Sabalenka: Transmisja TV online WTA Finals. Gdzie oglądać na żywo?

13.11.2021 16:33
Świątek - Sabalenka transmisja TV
fot. ULISES RUIZ/AFP/East News

Iga Świątek - Aryna Sabalenka: transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz Świątek - Sabalenka w WTA Finals? Na jakim kanale obejrzeć starcie Świątek - Sabalenka? W drugim spotkaniu prestiżowej imprezy masters Iga Świątek powalczy z Białorusinką. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Świątek - Sabalenka. Iga Świątek po porażce z Marią Sakkari, chce wrócić na zwycięską ścieżkę w pojedynku z Aryną Sabalenką.

Iga Świątek zainaugurowała WTA Finals w Guadalajarze, zaliczając debiut na tym prestiżowym turnieju. Niestety, Polka nie pokonała Marii Sakkari i po słabym meczu  musiała uznać wyższość Greczynki, ulegając jej 2:6, 4:6. 20-latka nie poradziła sobie z zawodniczką z Aten, która po raz trzeci: po French Open i WTA w Ostrawie triumfowała w meczu z Polką. Zawodniczka z Raszyna popełniała wiele błędów własnych, nie radząc sobie ze świetnie spisującą się Sakkari.

Świątek była rozgoryczona, ciskając rakietą o ścianę, czy krzycząc w stronę trenera. Pod koniec spotkania Polce puściły emocje i  popłakała się na korcie. Być może drugi mecz 20-latki będzie dużo lepszy w jej wykonaniu. Warto zaznaczyć, że tenisistki rywalizują w Meksyku na wysokości 1500 m n.p.m. - Byłam sfrustrowana i smutna, że nie jestem w stanie poradzić sobie ze stresem - tłumaczyła po meczu Świątek.

Świątek - Sabalenka: Transmisja TV

- Wciąż zapominam, że ciągle mam dużo czasu na naukę, jak to robić. Gram w finałach WTA, więc można myśleć, że wiem już dużo o tym sporcie, ale okazuje się, że wcale tak nie jest, bo wciąż wiele sytuacji jest dla mnie nowych. Kiedy o tym zapominam, nie radzę sobie ze stresem. Dla mnie to duże rozczarowanie i jest mi trochę wstyd, że zaprezentowałam taki poziom - dodała.

Świątek - Sabalenka: Kiedy mecz WTA Finals? O której gra Polka? [DATA, GODZINA]

Świątek - Sabalenka: Gdzie obejrzeć WTA Finals online?

W drugim starciu Iga Świątek podejmie Arynę Sabalenkę, z którą do tej pory nie miała okazji zmierzyć się bezpośrednio. Białorusinka w pierwszym meczu, podobnie jak Polka przegrała. 23-latka nie dała rady Pauli Badosie, która pozwoliła wygrać jej tylko jednego gema. Jeżeli Świątek myśli o pozostaniu w WTA Finals, musi pokonać starszą rywalkę. W przeciwnym razie, w przypadku porażki i triumfu Badosy z Sakkari, 20-latka z Raszyna pożegna się z turniejem masters.

Świątek - Sabalenka na żywo odbędzie się w sobotę, 13 listopada o godz. 2:30. Mecz WTA Finals będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport i online na canalplus.com.

RadioZET.pl