Zamknij

Świątek - Radwańska: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz dla Ukrainy?

23.07.2022 09:59
Iga Świątek
fot. Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz charytatywny na rzecz Ukrainy? W sobotę Świątek pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie na specjalnym wydarzeniu, z którego cały dochód zostanie przekazany ukraińskim dzieciom i młodzieży. Liderka rankingu zmierzy się w pojedynku z Agnieszką Radwańską. Na jakim kanale oglądać starcie Świątek - Radwańska?

Iga Świątek kończy krótki urlop, na który udała się po Wimbledonie. 21-latka rozpoczyna drugą część sezonu, w którym docelową imprezą będzie ostatni w tym roku wielkoszlemowy turniej, czyli US Open.

Zanim Polka wyleci do Stanów Zjednoczonych pokaże się na korcie polskiej publiczności. Najpierw zagra w krakowskiej TAURON Arenie w charytatywnym spotkaniu na rzecz Ukrainy, a następnie pojawi się na stołecznych kortach Legii.

Świątek - Radwańska: Transmisja TV online meczu na rzecz Ukrainy

Świątek wielokrotnie podkreślała, że pamięta o pogrążonej w wojnie Ukrainie. Od czasu rosyjskiej inwazji zawodniczka gra ze wstążką w barwach Ukrainy, która znajduje się na czapce. 23 lipca w Krakowie liderka rankingu WTA zagra w deblu z Martynem Pawelskim, a naprzeciwko nich stanie Agnieszka Radwańska z Serhijem Stachowskim. Po deblu Świątek zagra z Radwańską jeszcze w meczu pokazowym w singlu.

Mecze Świątek - Radwańska będzie można obejrzeć na antenie TVP1, TVP Sport oraz online stream na tvpsport.pl.

RadioZET.pl