Zamknij

Świątek - Peterson GODZINA, DATA. O której godzinie? Kiedy gra Polka?

03.06.2021 18:12
Iga Świątek
fot. CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/SIPA/East News

Iga Świątek - Rebecca Peterson GODZINA i DATA meczu 2. rundy French Open. Kiedy gra Polka? O której godzinie spotkanie Świątek - Peterson? Sprawdź podstawowe informacje przed kolejnym meczem Igi Świątek na French Open 2021. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Świątek - Peterson DATA i GODZINA. Ubiegłoroczny French Open został przeniesiony na wczesną jesień i odbył się na przełomie września i października. Najlepiej na zmianie skorzystała Iga Świątek, która zapisała się w historii tenisa, zwyciężając na wielkoszlemowym turnieju. W czasie imprezy Polka ograła takie gwiazdy jak Simona Halep i Sofia Kenin. Przed French Open 2021 Iga Świątek jest rozstawiona z „8”.

- Skupiamy się, żeby traktować ten turniej tak samo jak inne. To jest najważniejsze. Sezon jest długi i rozegram jeszcze wiele turniejów, będę miała jeszcze wiele szans po French Open. Staram się obniżyć oczekiwania i pamiętać, że obrona tytułu nie jest łatwa. Daję sobie czas – mówiła przed początkiem turnieju.

Światek - Peterson: GODZINA i DATA. Kiedy i o której mecz Polki na French Open?

Świątek rozpoczęła zmagania 31 maja, czyli w dniu swoich 20. urodzin. W pierwszej rundzie rozprawiła się z Kają Juvan, wygrywając 6:0, 7:5. Rywalka i przyjaciółka Polki w rankingu WTA zajmuje odległe 101. miejsce. Tuż przed przylotem do Francji 20-latka triumfowała w turnieju WTA w Rzymie, wygrywając w tym roku na drugiej – po Adelajdzie – imprezie. Z kolei Rebecca Peterson pokonała Shelby Rogers 6:7, 7:6, 6:2.

Świątek – Peterson na żywo odbędzie się w czwartek 3 czerwca o godzinie 18.40. Wcześniej, od godz. 11, na korcie Simonne-Mathieu odbędą się dwa mecze mężczyzn (Berrettini - Coria oraz Sinner - Mager) i jeden kobiet (Ferro - Brady). Relacja z tego starcia zostanie przeprowadzona live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl