Świątek - McNally: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz w Ostrawie?

07.10.2022 15:04

Iga Świątek - Caty McNally na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z ćwierćfinałowego meczu turnieju WTA 500 na kortach twardych w Ostrawie 2022. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Świątek - McNally w Ostrawie!

Iga Świątek

Iga Świątek w ćwierćfinale turnieju WTA rangi 500 na kortach twardych w Ostrawie zmierzy się Caty McNally. W 1/8 finału zawodów Amerykanka pokonała w trzech setach Czeszkę Karolinę Muchovą 6:1, 3:6, 6:1. Spotkanie trwało dwie godziny i dwie minuty.

W pierwszym secie McNally wygrała pięć gemów z rzędu, ale Muchova wróciła do gry w drugiej partii, którą rozpoczęła od trzech wygranych gier. W trzeciej, decydującej odsłonie górą była Amerykanka, która początkowo przegrywała 0:1, lecz później wygrała sześć kolejnych gemów.

Świątek - McNally: Zapowiedź meczu

Świątek w pierwszej rundzie miała wolny los, a w 1/8 finału wygrała z Australijką Ajlą Tomljanovic, która skreczowała przy stanie 7:5, 2:2 dla Polki.

Z kolei McNally wcześniej rozprawiła się z Rosjanką Anną Blinkową 6:1, 6:2, a w kwalifikacjach pokonała kolejno Chinkę Wang Xiyu 6:3, 6:3 i Słowaczkę Anną Karoliną Schmiedlovą 6:4, 6:1.

Świątek - McNally: Godzina i data meczu w Ostrawie

Mecz Iga Świątek - Caty McNally w ćwierćfinale turnieju WTA 500 w Ostrawie odbędzie się w piątek 7 października około godziny 16:00. Transmisja TV spotkania na Canal+ Sport 2, zaś płatny stream online na stronie canalplus.pl. Śledź relację live online i wynik meczu Świątek - McNally na żywo na sport.radiozet.pl.