Zamknij

Świątek - McNally: Kiedy mecz w Ostrawie? O której godzinie gra Polka?

07.10.2022 15:03

Iga Świątek - Caty McNally: godzina i data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się ćwierćfinałowy mecz turnieju WTA 500 na kortach twardych w Ostrawie? Sprawdź godzinę i datę meczu Świątek - McNally w Ostrawie!

Iga Świątek
fot. PAP/Tomasz Wiktor

Caty McNally będzie rywalką Igi Świątek w ćwierćfinale turnieju WTA rangi 500 na kortach twardych w Ostrawie. W 1/8 finału Amerykanka w trzech setach pokonała Czeszkę Karolinę Muchovą 6:1, 3:6, 6:1. Spotkanie trwało dwie godziny i dwie minuty. Mecze ćwierćfinałowe odbędą się w piątek.

W pierwszym secie McNally wygrała pięć gemów z rzędu, ale Muchova wróciła do gry w drugiej partii, którą rozpoczęła od trzech wygranych gemów. W trzecim decydującym secie górą była Amerykanka, która początkowo przegrywała 0:1, lecz później wygrała sześć kolejnych gemów.

Świątek - McNally: Zapowiedź meczu

Świątek w pierwszej rundzie miała wolny los, a w 1/8 finału wygrała z Australijką Ajlą Tomljanovic, która skreczowała przy stanie 7:5, 2:2 dla Polki.

Z kolei McNally wcześniej rozprawiła się z Rosjanką Anną Blinkową 6:1, 6:2, a w kwalifikacjach pokonała Chinkę Wang Xiyu 6:3, 6:3 i Słowaczkę Anną Karoliną Schmiedlovą 6:4, 6:1.

Świątek - McNally: Godzina i data meczu w Ostrawie

Mecz Iga Świątek - Caty McNally w ćwierćfinale turnieju WTA 500 w Ostrawie odbędzie się w piątek 7 października około godziny 16:00 (drugi mecz od godz. 14:00). Śledź relację live online i wynik meczu Świątek - McNally na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/PAP