Zamknij

Świątek - Martić: Kiedy i o której godzinie mecz Indian Wells?

08.10.2021 18:50
Iga Świątek
fot. AP/Associated Press/East News

Iga Świątek - Petra Martić: DATA i GODZINA meczu Indian Wells 2021. Kiedy mecz Świątek - Martić? O któej godzinie gra Polka? Iga Świątek rozpoczyna walkę w prestiżowym amerykańskim turnieju. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami przed starciem Świątek - Martić.

Iga Świątek zaczyna batalię w Indian Wells. Polka w turnieju była rozstawiona z "dwójką", dlatego w pierwszej rundzie miała wolny los. Kiedy 20-latka mogła pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek, w środę poznała rywalkę.

Przeciwniczką zawodniczki będzie Petra Martić. Chorwatka na inaugurację imprezy rozprawiła się z Katie Volynets 6:4, 6:4. 30-latka w każdym secie odnotowała po jednym przełamaniu i zmierzy się z Polką.

Świątek aktualnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu WTA, a Martić sklasyfikowana jest dopiero na 45. pozycji. Nic dziwnego, że kandydatką do zwycięstwa będzie ta pierwsza. 20-letnia tenisistka wystąpiła na Indian Wells w 2019 roku. Wówczas odpadła w drugiej rundzie.

Świątek - Martić: Kiedy gra Polka? O której godzinie mecz Indian Wells?

Świątek jeszcze nie miała okazji rywalizować z Martić. To będzie pierwsze bezpośrednie starcie Petra Martić od kwietnia tego roku ma nową trenerkę. Chorwatka zatrudniła Francescę Schiavone. Włoszka w swoim dorobku ma triumf na French Open w 2010 roku. W ostatnim czasie 41-latka stoczyła zwycięską walkę z nowotworem.

Świątek - Martić na żywo odbędzie się w piątek 8 października o godz. 20. To będzie pierwszy mecz tego dnia, a zatem nie powinno być opóźnień.

RadioZET.pl