Zamknij

Świątek - Lee: Kiedy gra Polka? O której godzinie mecz w Warszawie?

28.07.2022 15:41
Iga Świątek
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Iga Świątek - Gabriela Lee: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz drugiej rundy turnieju WTA rangi 250 na kortach ziemnych w Warszawie? Sprawdź godzinę i datę meczu Świątek - Lee w BNP Paribas Poland Open!

Iga Świątek po ponad trzytygodniowej przerwie powróciła do rywalizacji z cyklu WTA. Na początek rywalizacji w BNP Paribas Poland Open 2022 zmierzyła się ze swoją rodaczką Magdaleną Fręch. Mistrzyni Polski dostała prawdziwą lekcję tenisa i uległa młodszej tenisistce 1:6, 2:6

- To losowanie w pierwszej rundzie było niefortunne. Trochę przykro, że już w pierwszej rundzie Polka musiała odpaść. Gdyby losowanie wyglądało trochę inaczej, to spotkałybyśmy się z Magdą w półfinale, ale nie mam nad tym kontroli - powiedziała.

Świątek - Lee: Zapowiedź meczu

Teraz rywalką Świątek będzie Gabriela Lee. Rumunka w swoim pierwszym spotkaniu pokonała po prawie trzygodzinnym boju Cypryjkę Ralucę Serban 3:6, 6:2, 7:5. Warto dodać, że mecz Lee został przerwany z powodu ulewnych deszczów, a obie zawodniczki wróciły na kort dopiero następnego dnia.

To będzie pierwsze spotkanie tych tenisistek i druga rywalizacja z polską tenisistką dla Lee. W 2022 roku 26-latka pokonała Katarzynę Kawę 6:1, 6:3 w ITF W100 Bonita Springs.

Świątek - Lee: Kiedy i o której godzinie mecz w Warszawie?

Mecz Iga Świątek - Gabriela Lee w 2. rundzie turnieju WTA 250 w Warszawie odbędzie się w czwartek 28 lipca około godziny 16:00 na korcie centralnym. Relacja live online i wynik meczu Świątek - Lee na żywo na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl