Zamknij

Świątek - Kudermietowa: Kiedy i o której godzinie mecz Indian Wells?

10.10.2021 15:39
Świątek - Kudermietowa GODZINA DATA Kiedy i o której mecz na żywo
fot. CLIVE BRUNSKILL/Getty AFP/East News

Świątek - Kudermietowa: DATA i GODZINA meczu Indian Wells 2021. Kiedy mecz Świątek - Kudermietowa? O któej godzinie gra Polka? Iga Świątek zmierzy się z Rosjanką w 3. rundzie prestiżowego amerykańskiego turnieju. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami przed starciem Świątek - Kudermietowa.

Iga Świątek do 3. rundy turnieju WTA w Indian Wells dostała się dzięki zwycięstwu nad Chorwatką Petrą Martic (6:1 6:3). Było to spotkanie drugiej rundy – w pierwszej Polka otrzymała wolny los.

Polkę czeka mecz z Weroniką Kudermietową, z którą wygrała w 2020 roku na otwarcie US Open. W niedzielę Polka spodziewa się jednak zupełnie innego spotkania. - Wtedy to był zupełnie inny czas. Taktyka na niedzielę będzie taka, jakbyśmy nigdy ze sobą nie grały - zdradziła.

Turniej w Indian Wells ma kategorię Masters 1000, dlatego do Kalifornii przyjechały czołowe tenisistki świata, choć bez topowej dwójki. Kontuzja wyeliminowała bowiem liderkę rankingu WTA Australijkę Ashley Barty, a zarażona COVID-19 Białorusinka Aryna Sabalenka musiała się wycofać tuż przed startem.

Świątek - Kudermietowa: Kiedy gra Polka? O której godzinie mecz Indian Wells?

Świątek aktualnie zajmuje czwarte miejsce w rankingu WTA, a 24-letnia Kudermietowa jest 31. Polka ostatni raz wystąpiła na Indian Wells w 2019 roku. Wówczas odpadła w drugiej rundzie.

Świątek - Kudermietowa na żywo odbędzie się w niedzielę o godz. 20. Na stronie RadioZET.pl przeprowadzimy relację live z tego meczu. 

RadioZET.pl